Paczki świąteczne dla dzieci

Paczki świąteczne dla dzieci

Szczegółowy opis

Chyba każdy pamięta, jaką magię roztaczała w dzieciństwie Gwiazdka. Jako maluchy nie raz wyczekiwaliśmy z zapartym tchem na świętego Mikołaja, który przychodził z prezentami, zostawiając je pod choinką lub pakując do zawieszonych nad kominkiem skarpet. Aby zachować niezwykłość tego dnia Eventino dostarcza gotowe paczki świąteczne dla dzieci wypełnione słodyczami, a także gadżetami, które z całą pewnością im się spodobają. Koniecznie sprawdź naszą ofertę – dokładamy wszelkich starań, aby upominki były niezapomniane i wywoływały uśmiech na ustach każdego malucha.

Proces zamówienia paczek świątecznych dla dzieci

Święta to wyjątkowy czas – zwłaszcza dla najmłodszych. Przygotowując bożonarodzeniowe i wielkanocne paczki dla pracowników firmy z pewnością pamiętasz nie tylko o nich, ale także o ich rodzinach. Z naszą pomocą zapewnisz rodzinie swoich pracowników niesamowitą, świąteczną niespodziankę. Wystarczy, że się z nami skontaktujesz, a my zajmiemy się resztą.

Etap I

Rozpoczynamy od rozmowy. Chcemy znać wszystkie szczegóły dotyczące zamawianych przez Ciebie paczek. Ustalamy także budżet całego przedsięwzięcia i jesteśmy otwarci na Twoje pomysły. Wspólnie ustalamy strategię działania na bazie której przygotujemy dla Ciebie precyzyjną ofertę zawierającą informacje takie jak termin i miejsce dostarczenia czy wygląd paczki.

Etap II

Czas na ostateczną weryfikację planu, który dla Ciebie przygotowaliśmy. Zmiany, nowe pomysły, wątpliwości – to idealny moment, by wszystko wyjaśnić. Po Twojej akceptacji zabieramy się do pracy i rozpoczynamy przygotowywanie świątecznych paczek dla maluchów.

Etap III

To już ostatni, ale zarazem najważniejszy krok czyli… dostarczenie w określonym czasie paczki we wskazane przez Ciebie miejsce. Od tego momentu możecie oficjalnie świętować nadchodzące święta i cieszyć się na uroczysty, wyjątkowy czas spędzony z rodziną.

Sprawdź nasze inne atrakcje

Gotowe paczki świąteczne ze słodyczami dla dzieci – zadbaj o rodziny pracowników

Maluchy w każdym wieku z całą pewnością ucieszą się, dostając wspaniały upominek wypełniony ulubionymi łakociami. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą – projektujemy i dostarczamy gotowe paczki świąteczne dla przedszkolaków, a także uczniów młodszych i nieco starszych klas podstawówki. Decydując się na współpracę z nami, stawiasz przede wszystkim na wizerunek Twojej firmy – pracownik, który może przekazać swoim pociechom prezenty od przedsiębiorstwa, z całą pewnością będzie równie zadowolony!

Oferta paczek świątecznych dla dzieci – słodycze i nie tylko

Przedszkolaki, a także nieco starsze urwisy z uśmiechem przyjmą upominek przygotowany przez nas z pomysłem i zaangażowaniem. Gotowe paczki dla dzieci na święta wypełnione mogą być słodyczami, a także różnymi fajnymi akcesoriami. Rodzice starszych maluchów z całą pewnością skorzystają z oferty, w której udostępniamy takie gadżety, jak na przykład pendrive sygnowany logiem firmy – szczególnie przydatny dla uczniów szkół podstawowych czy nawet liceum! W Eventino czeka na Ciebie szeroka oferta paczek świątecznych dla dzieci (przedszkolaków i starszaków).

Oferta gotowych prezentów dla przedszkolaków – moc radości!

Decydując się na współpracę z Eventino zyskujesz pewność, że dostarczysz maluchom prawdziwą moc radości. Słodycze, wraz z wieloma praktycznymi i zabawnymi akcesoriami, wywołają szeroki uśmiech na twarzy niejednego urwisa. Możesz jako przedsiębiorca zamówić niespodzianki dla rodzin swoich pracowników, a także zasponsorować wypełnione słodyczami prezenty przedszkolakom lub uczniom szkół podstawowych. A my dostarczmy w ich ręce gotowe już upominki.

Słodycze dla przedszkolaków i inne prezenty

Zachęcamy do zapoznania się z naszą usługą, która doskonale wpłynie na postrzeganie Twojej firmy. Zapraszamy również do współpracy instytucje i urzędy publiczne, które biorą czynny udział w życiu placówek edukacyjnych, czy to gminnych czy to powiatowych.

© 2020 Eventino.pl