Paczki bożonarodzeniowe dla dzieci

Paczki bożonarodzeniowe dla dzieci

Szczegółowy opis

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Eventino, gdzie dostarczamy nie tylko dobrą zabawę i radość, ale również przygotowujemy paczki bożonarodzeniowe dla dzieci. Chętnie pomożemy wcielić Ci się w świętego Mikołaja i dostarczyć maluchom najróżniejsze prezenty, które wywołają na ich twarzach szerokie uśmiechy. Gotowe paczki dla dzieci na Mikołaja zawierają najczęściej słodycze, ale chętnie dodajemy do nich również inne fajne akcesoria. Na prośbę naszych Klientów dostarczamy różnego rodzaju zabawki – na przykład lubiane przez maluchy resoraki czy gry planszowe.

Proces zamówienia paczek bożonarodzeniowych dla dzieci

W bożonarodzeniowym chaosie pamiętaj nie tylko o paczkach dla współpracowników, ale także ich dzieci! A jeżeli pracujesz w przedszkolu lub szkole, w ten świąteczny czas zatroszcz się o swój podopiecznych razem Eventino.

Jak zamówić u nas paczki bożonarodzeniowe?

Wystarczy zadzwonić! Porozmawiamy o Twojej wizji i ustalimy wszelkie szczegóły dotyczące projektu takie jak budżet, ilość paczek i ich zawartość.

Projekt wstępny paczki

Sam decydujesz, czy w paczce znajdą się słodkie podarunki czy prezenty pełne zabawek. Na podstawie wstępnej rozmowy opracujemy szczegółowy plan!

Akceptacja paczki po stronie klienta

Propozycja naszego projektu oczywiście będzie wymagał Twojej akceptacji.

Realizacja paczki

Po otrzymaniu odpowiedniej akceptacji przystępujemy do realizacji bożonarodzeniowych paczek!

Dostarczenie paczki

Dostarczamy je na miejsce, które zostało ustalone na wcześniejszym etapie wraz z terminem dostarczenia paczki.

Sprawdź nasze inne atrakcje

Paczki bożonarodzeniowe dla przedszkolaków w Eventino

Prezenty na Mikołaja są chętnie przyjmowane przez dzieciaki – w końcu uwielbiają dostawać upominki! Przedszkolaki i uczniowie szkół podstawowych na pewno ucieszą się na myśl, że otrzymają dodatkową porcję prezentów. Prowadzisz firmę? A może planujesz niespodziankę dla podopiecznych szkoły? Zachęcamy do współpracy z Eventino – przygotowujemy upominki bożonarodzeniowe dla przedszkolaków i starszaków.

Nie czekaj i już teraz zainwestuj w moc uśmiechu, jaką obdarzyć Cię mogą maluchy. Wystarczy, że zgłosisz się do nas i wykupisz usługę, w ramach której dostarczamy prawdziwą radość i nieopisane szczęście. Eventino to miejsce, gdzie zabawa trwa w najlepsze – doceniamy każdy uśmiech.

© 2020 Eventino.pl