Paczki wielkanocne dla dzieci

Paczki wielkanocne dla dzieci

Szczegółowy opis

Jest to równie magiczny czas jak Boże Narodzenie – maluchy z niecierpliwością wyczekują tego święta, które pełne jest radosnej, wiosennej zabawy. W ramach oferty Eventino przygotowaliśmy paczki wielkanocne dla dzieci (przedszkolaków, a także starszaków), wypełnione po brzegi czekoladowymi zajączkami, a także innego rodzaju słodkościami, które rozpływają się w ustach. Na prośbę Klientów dodajemy do prezentów zabawki – gry planszowe, kolorowe akcesoria szkolne oraz wiele innych przedmiotów. Bez wątpienia wywołają one szerokie uśmiechy na twarzach maluszków.

Proces zamówienia paczek wielkanocnych dla dzieci

Zbliżają się święta wielkanocne a Ty wciąż nie masz pomysłu na paczki dla dzieci? Pyszne słodkości, gry planszowe czy akcesoria szkolne… z Eventino stworzysz wyjątkowe paczki, które momentalnie sprawią, że na twarzach maluchów pojawi się szeroki uśmiech.

Jak wygląda realizacja całego procesu?

Zawsze zaczynamy od szczerej rozmowy z klientem: określenia potencjalnego budżetu i specyfiki paczek, które mają zostać przygotowane.

Przygotowanie projektu paczki

Następnie przygotowujemy indywidualna ofertę, w której dokładnie opisujemy wygląd paczek, ich zwartość, datę oraz miejsce dostarczenia.

Akceptacja zaproponowanego projektu paczki

Po akceptacji ze strony klienta przystępujemy do realizacji przedsięwzięcia

Dostarczenie realizacji paczki

Dostarczamy przesyłkę w umówione wcześniej miejscu i czasie!

Sprawdź nasze inne atrakcje

Paczka wielkanocna dla dzieci od firm

Coraz więcej przedsiębiorstw stara się ocieplać swój wizerunek, finansując paczki wielkanocne dla przedszkolaków, a także uczniów szkół podstawowych. Również my zachęcamy do skorzystania z naszej szerokiej oferty w celu zrobienia wspaniałej niespodzianki podopiecznym domu dziecka lub szkoły. Korzystając z oferty Eventino nie tylko zadbasz o to, jak jest postrzegana Twoja marka, ale możesz także zrobić coś naprawdę dobrego.

© 2020 Eventino.pl