Paczki wielkanocne dla pracowników

Paczki wielkanocne dla pracowników

Szczegółowy opis

Wiosenne święta bardziej niż z prezentami kojarzą się z malowaniem jajek oraz tworzeniem dekoracji z wierzbowych gałązek. Nie oznacza to jednak, że musimy z tej okazji rezygnować z podarunków! W Eventino przygotowujemy paczki wielkanocne dla pracowników firm, które stanowią doskonały, mile widziany upominek dla każdego. Taki prezent może stać się elementem Twojej kampanii employer brandingowej – dzięki temu Twój zespół poczuje się doceniony, a wizerunek marki będzie znany osobom spoza przedsiębiorstwa. Upominki wielkanocne dla firm i pracowników to jednak przede wszystkim gest dobrej woli.

Proces zamówienia paczek wielkanocnych dla pracowników

Zbliża się Wielkanoc a Ty chciałbyś w specjalny sposób podziękować za ostatnie kilka miesięcy pracy swojemu zespołowi? Pomożemy Ci przygotować świąteczną, wielkanocną paczkę, która z pewnością poprawi humor Twoim pracownikom!

W Eventino cenimy wizję naszych klientów

Rozmowa wstępna

Właśnie dlatego rozpoczynamy od dokładnej rozmowy i ustalenia budżetu przedsięwzięcia.

Przygotowanie planu realizacji

Na tej podstawie nasi specjaliści przygotowują szczegółowy plan i opis zawartości oraz wyglądu paczki wraz z ustaloną wcześniej datą i miejscem dostarczenia.

Akceptacja projektu po stronie klienta

Po akceptacji planu ze strony klienta przystępujemy do realizacji projektu.

Realizacja zamówienia

Bazując na wcześniejszych ustaleniach – dostarczamy paczki we wskazane miejsce w określonym terminie.

Sprawdź nasze inne atrakcje

Paczki wielkanocne dla firm i pracowników – co zawierają?

Przede wszystkim dostarczamy w naszych upominkach słodycze, jednakże nic nie stoi na przeszkodzie, aby zawierały również inne rzeczy. Mile widziane będą gadżety i akcesoria sygnowane dodatkowo logiem Twojej marki. Możesz zdecydować się na dodanie alkoholu – wina, likieru bądź nalewki. Zachęcamy do wyboru projektowanych przez Eventino paczek.

© 2020 Eventino.pl