Symulator lotu

Symulator lotu

Szczegółowy opis


Któż z nas nie zastanawiał się kiedyś, jakby to było usiąść za sterami awionetki, śmigłowca czy wielkiego Boeinga 737? Wzbić się w powietrzne, walczyć z turbulencjami i unikać kluczy ptaków pojawiających się nagle przed szybą kokpitu? Dzięki nowoczesnym technologiom nie musimy już zdawać się tylko na wyobraźnię! Wystarczy wynająć symulator lotów i odbyć bezpieczny rejs w przestworzach!

Sprawdź nasze inne atrakcje

Symulator samolotu – niezapomniana zabawa dla każdego!


Wchodząc do przenośnej kabiny możemy przez chwilę poczuć się, jakbyśmy rzeczywiście znajdowali się na pokładzie myśliwca czy helikoptera. W każdym urządzeniu znajdują się monitory LCD, ruchome fotele, wolant oraz pedały. Dzięki wiernemu odwzorowaniu kokpitu oraz pojawiającym się na ekranie widokom uczestnik ma wrażenie, że naprawdę siedzi za sterami i odbywa podniebną podróż.

Symulatory lotu – wynajem w Eventino


Symulatory lotu to idealna propozycja na przyjęcie urodzinowe dla dzieci, imprezę firmową, piknik firmowy lub rodzinny – tego typu urządzenie można wynająć na każdy rodzaj eventu. Nawet niedoświadczony uczestnik będzie czerpał przyjemność z gry, jeśli tylko odważy się wcielić w rolę awiatora! Zapewniamy opiekę instruktora, szybki montaż i demontaż urządzenia oraz jego transport na miejsce imprezy.

© 2023 Eventino.pl