Pikniki rodzinne

Pikniki rodzinne

Szczegółowy opis

Nasza agencja zajmuje się kompleksową organizacją i obsługą eventów w Warszawie, Wrocławiu, Katowicach, Białymstoku czy Poznaniu oraz na terenie innych miast. Jeśli więc zamierzasz stworzyć wydarzenie w którejś z tych lokalizacji i chcesz sprawić, by mieszkańcy miasta, lokalna społeczność czy pracownicy długo je wspominali, powierz nam organizowanie imprez plenerowych. Gwarantujemy, że widząc efekty naszej działalności, powierzysz nam wykreowanie kolejnych eventów.

Przykłady naszych eventów

Świętowanie na otwartej przestrzeni może kojarzyć się z rodzinnym spędzaniem czasu. Oczywiście, zielony plac w parku, piękna łąka czy inne miejsce na łonie natury to tereny sprzyjające organizacji imprez plenerowych dla całych rodzin. Nie jest to jednak jedyny trop! W ramach naszej działalności zajmujemy się planowaniem i realizacją takich wydarzeń, jak: koncerty, festiwale, dni miast, festyny rodzinne, dożynki czy obchody Dnia Dziecka.

Chętnie sprawimy, że na świeżym powietrzu odbędzie się żywiołowy koncert muzyki elektronicznej dla wszystkich mieszkańców miasta. Możemy także przeprowadzić wyjątkowe zawody zręcznościowe w ramach pikniku firmowego albo zapewnić dzień pełen wrażeń dla wszystkich dzieci z okolicy, a to tylko niewielka część rozrywek, które jesteśmy w stanie zaproponować.

Impreza plenerowa – atrakcje z kompleksową obsługą

Imprezy plenerowe dla firm czy mieszkańców miasta to świetna zabawa, a przy tym doskonała reklama danego miejsca lub organizacji. Nasze wydarzenia są atrakcyjne nie tylko dla uczestników, ale również dla fotografów. Zatrudniając naszą firmę eventową, możesz być pewien, że od razu przystąpimy do działania. Zapewnimy wszystkie niezbędne pozwolenia, stworzymy drogi ewakuacyjne, postawimy tymczasowe namioty, a po udanym wydarzeniu zadbamy, aby dana przestrzeń wyglądała dokładnie tak, jak przedtem. Nie będziesz musiał martwić się o kwestie porządkowe.

Naszym celem jest kompleksowa organizacja imprez plenerowych, dlatego bazujemy w stu procentach na naszych zasobach. Zadbamy, aby plan imprezy plenerowej odpowiadał założeniom, zapewnimy catering, ochronę, transport i wiele innych usług.

Wydarzenia z wieloma atrakcjami

W czasie naszej działalności tworzyliśmy już wydarzenia w bardzo różnych klimatach. Nie zdziwi nas więc organizacja i obsługa imprezy plenerowej z zabawnym motywem przewodnim. Co więcej, chętnie wejdziemy w określone role i przygotujemy wszystko od początku do końca. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych! Tworzymy eventy z kinem plenerowym, wyścigami dronów, koncertami, wyścigami drużynowymi i wieloma innymi rozrywkami.

Masz już dosyć nudnych wydarzeń? Zadzwoń do naszej firmy lub wypełnij poniższy formularz, a na zawsze o nich zapomnisz! Zadbamy, byś nie musiał poświęcać czasu na obsługę i organizację eventu i sprawimy, że długo będzie się o nim mówić.

Wiosna i lato sprzyjają aktywności na świeżym powietrzu, ponieważ chętniej opuszczamy w tym czasie ciepłe wnętrza domu. Tak naprawdę każda pora roku może być jednak doskonałym momentem na atrakcje piknikowe dla dorosłych i dzieci. Jeśli zatem myślisz o zorganizowaniu wydarzenia dla podopiecznych Twojej placówki edukacyjnej, dla pracowników i ich rodzin lub dla miejscowych dzieciaków, zabawy plenerowe mogą stanowić doskonałe rozwiązanie.

Atrakcje plenerowe i piknikowe na jesień

Chociaż chłodniejsza część roku nie sprzyja bezczynnemu siedzeniu, to jednak stanowi idealny czas na organizację gry miejskiej lub terenowej. Zamiast więc decydować się na atrakcje plenerowe dla dzieci i dorosłych takie, jak koncerty czy pokazy, lepiej wybrać się na poszukiwania skarbów czy zabawę w podchody. Jesień to również dobry czas na organizację zajęć sportowych lub ćwiczeń na strzelnicy.

Sprzyja również innym aktywnościom, które można podjąć w każdym mieście, a my organizujemy je w Poznaniu, Warszawie, Katowicach, Białymstoku i Wrocławiu. Mowa między innymi o grze w piłkę nożną lub siatkową, ściganiu się na torach przeszkód czy jeździe terenowymi autami po bezdrożach. Na każdą porę roku znajdą się więc odpowiednie zabawy na pikniku i w plenerze dla dorosłych, młodzieży i dzieci. Grunt to wiedzieć, kiedy ma odbyć się dane wydarzenie i czy dana chwila jest dobra na organizację konkretnych zajęć.

Piknik dla dzieci – atrakcje nie tylko dla najmłodszych?

Szczególnej uwagi wymagają zawsze przyjęcia z udziałem najmłodszych i imprezy dla dzieci. Należy bowiem zaplanować takie atrakcje piknikowe, które zapewnią dzieciom bezpieczeństwo. Muszą być też oczywiście ciekawe, gdyż inaczej zarówno dorośli, jak i ich pociechy uznają wydarzenie za niezbyt udane.

Jaki jest nasz przepis na atrakcje plenerowe i piknikowe dla dzieci?

Polecamy szczególnie wspólne zabawy dla dorosłych i ich pociech. W ten sposób zapewniamy nie tylko świetne zajęcia dla mieszkańców miasta czy pracowników firmy, ale również wzmacniamy więzi rodziców z dziećmi, gdyż mają okazję do spędzenia wspólnie czasu w ciekawych okolicznościach. Dobrze sprawdzają się na przykład gry drużynowe pomiędzy rodzinami albo obserwacja pokazów iluzjonisty.

Gry i atrakcje plenerowe dla dorosłych

Jeśli planowane jest wydarzenie tylko dla dorosłych uczestników, istnieje możliwość zorganizowania bardziej wymagających rozgrywek. Przykładowo są to zabawy plenerowe i pikninowe, w których, aby osiągnąć cel i zrealizować wszystkie zadania, należy dobrze ze sobą współpracować. Mowa na przykład o escape roomach, w których za każdym razem scenariusz gry może być inny. Dzięki temu nigdy nie wiadomo, co przyniesie rozgrywka.

Ponadto ciekawym pomysłem jest udział w koncertach popularnych gwiazd, pokazach fajerwerków czy występach stand-uperów. Wielu uczestników imprez plenerowych ceni sobie również możliwość wypróbowania symulatorów motorowych albo wieczorne kino plenerowe. W zależności od repertuaru w tej ostatniej rozrywce mogą uczestniczyć wyłącznie dorośli lub całe rodziny.

Planujesz stworzyć wydarzenie dla najmłodszych? Chcesz, aby każdy uczestnik świetnie się bawił, a rodzice mieli pewność, że ich pociechy są pod dobrą opieką? Zachęcamy do skorzystania z oferty naszej agencji! Organizujemy imprezy urodzinowe, mikołajkowe, Halloween dla dzieci i wiele innych eventów. Zapewniamy zarówno świetne atrakcje, jak i smaczne jedzenie oraz kompleksową obsługę. Zadbamy o każdy szczegół wydarzenia, a nasz motyw przewodni będzie interesujący dla każdego uczestnika.

Doskonale rozumiemy, że stworzenie atrakcyjnej imprezy dla dzieci to równie duże wyzwanie jak organizacja eventów dla dorosłych. W tworzenie każdego wydarzenia wkładamy więc maksimum energii, aby każdy malec wrócił po zabawie do domu z szerokim uśmiechem.

Imprezy z okazji Dnia Dziecka, Halloween i urodzin

Szukasz nieszablonowych pomysłów na zabawy halloweenowe dla dzieci, a może Twoja pociecha jest już na tyle duża, by zorganizować dla niej wymarzone urodziny, podczas których spędzi czas wraz z rówieśnikami? Nasza agencja posiada wiele sprawdzonych scenariuszy i tematów, które podobają się uczestnikom w różnym wieku oraz z różnymi zainteresowaniami.

Za każdym razem zajmujemy się organizacją wydarzenia w sposób kompleksowy. Dbamy nie tylko o najbardziej atrakcyjną część eventu, czyli zajęcia, które będą się odbywały w ciągu dnia, ale również o transport, obsługę czy sprzątanie terenu po zakończeniu zabaw. Jeśli zależy Ci na tym, by impreza Halloween dla dzieci Twoich pracowników lub mieszkańców miasta była mile wspominana nie tylko przez najmłodszych, ale również przez ich opiekunów, nie wahaj się i skontaktuj się z naszą agencją.

Organizacja wydarzeń dla najmłodszych

Jako firma z dużym doświadczeniem posiadamy własne scenariusze imprez urodziny, dzień pierwszego czerwca, Halloween, Mikołajki i wiele innych okazji. Dzięki temu niezależnie od tego, czy chcesz stworzyć dla maluchów całodniowe, czy tylko kilkugodzinne spotkanie, z pewnością nie zabraknie dla nich zabaw i atrakcji.

 

Przykładowe lokalizacje realizacji naszych usług

Pomorskie

Pikniki rodzinne: Gdańsk, Gdynia, Sopot (Trójmiasto), Kaszuby, Władysławowo, Słupsk, Ustka, Krynica Morska, Malbork, Rumia, Jastrzębia Góra, Chojnice, Hel oraz inne miasta i okolice.

Zachodniopomorskie

Pikniki rodzinne: Szczecin, Koszalin, Mielno, Świnoujście, Darłowo, Międzyzdroje, Stargard, Kołobrzeg oraz inne miasta i okolice.

Śląskie

Pikniki rodzinne: Katowice, Bielsko-Biała , Gliwice, Częstochowa, Rybnik, Sosnowiec, Ustroń, Szczyrk, Zabrze, Tychy, Żywiec, Chorzów, Dąbrowa Górnicza, Jaworzno oraz inne miasta i okolice.

Dolnośląskie

Pikniki rodzinne: Wrocław, Karpacz, Szklarska Poręba, Jelenia Góra, Głogów, Kudowa Zdrój, Polanica Zdrój oraz inne miasta i okolice.

Mazowieckie

Pikniki rodzinne: Warszawa, Radom, Płock, Siedlce, Piaseczno, Grodzisk Mazowiecki, Legionowo, Ciechanów, Ostrołęka, Garwolin oraz inne miasta i okolice.

Wielkopolskie

Pikniki rodzinne: Poznań, Kalisz, Leszno, Konin, Piła, Ostrów Wielkopolski oraz inne miasta i okolice.

Małopolskie

Pikniki rodzinne: Kraków, Zakopane, Tarnów, Nowy Sącz, Krynica Zdrój, Nowy Targ, Wadowice, Krynica oraz inne miasta i okolice.

Kujawsko-Pomorskie

Pikniki rodzinne: Bydgoszcz, Toruń, Grudziądz, Inowrocław, Brodnica oraz inne miasta i okolice.

Inne województwa

Pikniki rodzinne: Łódź, Piotrków Trybunalski, Tomaszów Mazowiecki, Bełchatów, Kutno, Rzeszów, Krosno, Przemyśl, Sanok, Lublin, Kazimierz Dolny, Zamość, Puławy, Chełm, Białystok, Augustów, Suwałki, Zielona Góra, Olsztyn, Elbląg, Giżycko, Ostróda, Mrągowo, Mikołajki, Ełk, Iława, Kielce, Sandomierz, Opole, Nysa oraz inne miasta i okolice.

© 2024 Eventino.pl