Mega Jenga

Mega Jenga

Szczegółowy opis


Wspólnymi siłami ułożycie wysoką wieżę, a przy okazji…. będziecie się znakomicie bawić. Mega Jenga to powiększona wersja klasycznej gry, która ma miłośników na całym świecie, a która polega na przekładaniu klocków jedną ręką i układaniu ich coraz wyżej. Mistrzowie tradycyjnej wersji z pewnością ucieszą się na widok dużych drewnianych bloków. Jenga Mega może stanowić plenerową atrakcję dla osób w różnym wieku.

Wybrana atrakcja jest dostępna jedynie na terenie miast Poznań, Wrocław, Łódź i Warszawa. Możemy jednak zorganizować piknik, który składa się z wielu atrakcji w dowolnym miejscu w Polsce.

Mega jenga – sprawdź kto będzie najszybszy i najzręczniejszy


Ta towarzyska gra zręcznościowa uczy precyzji, koordynacji ruchowej i refleksu, a przy okazji dostarcza uczestnikom zabawy mnóstwo pozytywnych emocji. To prosta zabawa, której celem jest ułożenie jak najwyższej wieży. Przegrywa ten, kto swoim ruchem sprawi, że cała konstrukcja się zepsuje i runie. Nie oznacza to jednak końca rozgrywki! Uczestnicy eventu mogą próbować swoich sił do momentu, w którym nie uznają, że zaspokoili swoją potrzebę rywalizacji.

Mega Jenga – cena


Cena wynajmu zestawu do gry wraz z obsługą jest atrakcyjna – zadbaliśmy o to, żeby stawka była konkurencyjna i żeby było na nią stać każdego organizatora plenerowej imprezy. Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszym cennikiem. Można to zrobić wypełniając nasz krótki formularz, który znajduje się na naszej stronie internetowej.

© 2024 Eventino.pl