Bokser i automaty do gry

Bokser i automaty do gry

Szczegółowy opis


Który z uczestników imprezy ma najwięcej wigoru? Zafunduj gościom wydarzenia atrakcję w postaci automatu do zadawania ciosów na worku treningowym. Siłomierz to świetny sposób na dobrą zabawę i podniesienie poziomu adrenaliny u uczestników eventu. Maszyna sprawdzi się przede wszystkim w plenerze, gdzie będziecie mogli do woli rywalizować i testować siłę swojego uderzenia. Symulator ciosów sprawi, że poczujecie namiastkę emocji, które towarzyszą sportowcom na prawdziwym ringu.

Wybrana atrakcja jest dostępna jedynie na terenie miast Poznań, Wrocław, Łódź i Warszawa. Możemy jednak zorganizować piknik, który składa się z wielu atrakcji w dowolnym miejscu w Polsce.

Automat bokser – nasz sprawdzony pomysł na imprezę


Siłomierz bokser – maszyna wyświetla wynik mierzony w punktach od razu po uderzeniu. Bokser automat pokaże także rekord, którego pobicie będzie głównym celem kolejnych uczestników tej wciągającej gry. Zasady zabawy są proste – wystarczy, że gracz uderzy w gruszkę z całą mocą i za każdym kolejnym podejściem będzie się starał o jeszcze mocniejsze i bardziej precyzyjne trafienie w worek. Maszyna bokser sprawdzi się na urodzinach czy wieczorze kawalerskim, przyjęciu na świeżym powietrzu oraz przy wielu innych okazjach.

Zagraj z nami na automacie!


Maszyna posiada także tę zaletę, że świetnie się prezentuje i z pewnością nie przejdzie niezauważona przez gości imprezy. Siłomierz jest ozdobiony dużymi naklejkami z grafikami, ma czytelny wyświetlacz cyfrowy oraz jaskrawy kolor, który zwraca na siebie uwagę. W rywalizacji z siłomierzem może brać jednocześnie udział kilka osób, dzięki czemu to także rewelacyjny sposób na integrację i interakcje między uczestnikami.

© 2024 Eventino.pl