Dmuchane mega piłkarzyki

Dmuchane mega piłkarzyki

Szczegółowy opis


Szukasz pomysłu na atrakcję dla uczestników imprezy? Nasze dmuchane piłkarzyki na wynajem mogą być tym, czego szukasz. Zapewne znasz tę grę w wersji tradycyjnej – w tej formie zawodnicy starają się zdobyć bramkę, manewrując uchwytami przymocowanymi do ruchomych kijów, na których znajdują się figurki. Mega piłkarzyki oznaczają natomiast, że w rolę zawodników na boisku wcielą się goście Twojego eventu. To od ich współpracy będzie zależało, czy strzelą zwycięskiego gola przeciwnikom i czy będą mogli fetować wygraną. Zabawa uczy koordynacji ruchowej i sprzyja budowaniu relacji, także poza murawą. Jest to atrakcja, którą polecamy zarówno dorosłym, jak i dzieciom. Aby z niej skorzystać wystarczy jedynie trochę wolnego miejsca, wygodny strój i chęci do gry.

Wybrana atrakcja jest dostępna jedynie na terenie miast Poznań, Wrocław, Łódź i Warszawa. Możemy jednak zorganizować piknik, który składa się z wielu atrakcji w dowolnym miejscu w Polsce.

Wynajmij dmuchane mega boisko do gry


Przekonajcie się, że nie jest łatwo strzelić w światło bramki, kiedy ma się skrępowane ręce oraz ograniczone pole manewru. Ta sztuka uda się tylko wówczas, jeśli zawodnicy będą działać jak prawdziwa drużyna. Dmuchane mega piłkarzyki – wynajem tej gry przysłuży się całej imprezie i wprawi gości w doskonały nastrój. Nie rzucamy słów na wiatr – już wiele razy mieliśmy szczęście obserwować, jak uczestnicy tego nietypowego meczu rywalizują ze sobą o miano lepszej drużyny.

Dmuchane mega piłkarzyki – cena


Cena wynajmu polecanej przez nas atrakcji nie jest wygórowana, natomiast radość wyniesiona z boiska będzie bezcenna! Zachęcamy do zapoznania się z całą naszą ofertą. Szczegóły dotycące atrakcji mega piłkarzyków wraz z cennikiem można poznać po wypełnieniu naszego formularza online.

© 2024 Eventino.pl