Mega Twister

Mega Twister

Szczegółowy opis


Ta zabawa wymaga koncentracji, sprytu, ale i nie lada zręczności. Uczestnicy muszą trafić dłonią lub stopą w kolorowe pola w kształcie kropek. O tym, że nie jest to takie proste przekonało się już wielu graczy w każdym wieku na całym świecie. My uczestnikom i organizatorom imprez polecamy specjalną wersję tej zabawy, czyli mega twister! To nasz sprawdzony sposób na dobrą zabawę dla wielu osób.

Wybrana atrakcja jest dostępna jedynie na terenie miast Poznań, Wrocław, Łódź i Warszawa. Możemy jednak zorganizować piknik, który składa się z wielu atrakcji w dowolnym miejscu w Polsce.

Mega twister – propozycja świetnej zabawy


Gra polegająca na układaniu dłoni i stóp na oznaczonych polach na macie miała swoją premierę w latach 60. ubiegłego wieku. Od tego czasu zdążyła zawojować światowy rynek i stała się jedną z ulubionych rozrywek dla dzieci i dorosłych. Mega twister – gra, którą polecamy organizatorom imprez, to zaś jeszcze więcej dobrej zabawy!

Mega twister – cena i zasady korzystania


Chcesz wiedzieć więcej? Wypełniając formularz online dowiesz się m.in. jaka jest cena za wynajęcie planszy. Zachęcamy także do przejrzenia całej naszej oferty – znajdziecie u nas liczne atrakcje, które uświetnią organizowane przez Was wydarzenie. Nasze propozycje to gwarancja udanej imprezy w atrakcyjnej cenie.

© 2024 Eventino.pl