Dmuchańce na wynajem

Dmuchańce na wynajem

Szczegółowy opis

Przyjęcie urodzinowe dla dziecka? Impreza integracyjna? Piknik firmowy? Każde z tych wydarzeń wymaga odpowiednich atrakcji. Doskonałym pomysłem będzie wynajem dmuchańców. Zjeżdżalnie, zamki czy tory przeszkód zapewnią niezapomnianą rozrywkę i pomogą odkryć prawdziwie dziecięcą radość! Sprawdź, co przygotowaliśmy dla Ciebie w agencji Eventino!

Wyjątkowe dmuchane tory przeszkód

W jaki sposób rozwinąć w najmłodszych nutkę rywalizacji, a przy tym dostarczyć im fantastycznej rozrywki w trakcie kinderbalów czy pikników rodzinnych? Odpowiedź jest prosta – konieczny będzie dmuchany tor przeszkód. Wynajem tego typu atrakcji zagwarantuje solidną dawkę śmiechu i prawdziwe sportowe emocje. Jego przejście będzie wymagało bowiem użycia sprytu i… szybkości! Agencja Eventino oferuje atestowane tory przeszkód idealne dla dzieci w różnym wieku.

Dmuchane zjeżdżalnie – beztroska zabawa gwarantowana

Chyba nie ma na świecie dziecka, które nie lubiłoby tego typu atrakcji. Czy może być bowiem coś lepszego niż powolna wspinaczka na szczyt zjeżdżalni i szybki ślizg na sam dół? Proponujemy wynajem zachwycających pneumatycznych urządzeń, które pokochają maluchy i starszaki. Jesteśmy przekonani, że w bogatej ofercie każdy znajdzie model zjeżdżalni idealny do określonej okazji.

Cena już od 800 zł

Sprawdź nasze inne atrakcje

Dmuchany zamek z bajki

Wieżyczki, smoki i kolorowe ściany – czy któraś mała księżniczka albo królewicz może się temu oprzeć? Też uważamy, że nie, dlatego w naszej ofercie znajdziesz nie tylko tory przeszkód czy zjeżdżalnie, ale i dmuchany zamek. Wynajem tego typu atrakcji to doskonały sposób na spożytkowanie niewyczerpanej energii maluchów w trakcie festynów i pikników rodzinnych. Ale takie zamki mogą być również bez problemu postawione przez naszą ekipę na przydomowym ogródku w trakcie kinderbalu i zapewnić świetną rozrywkę dla najmłodszych przez całą imprezę. Pozwól dzieciom poczuć się jak w bajce i wypożycz pneumatyczny zamek choć na jeden dzień!

Dmuchańce – wynajem Eventino

Nasza agencja specjalizuje się w organizacji różnorodnych eventów dla dzieci i dorosłych. W bogatej ofercie posiadamy różnorodne atrakcje na wynajem, takie jak zamki, zjeżdżalnie, czy pneumatyczne tory przeszkód, które uświetnią każdą imprezę. Gwarantujemy ich dowóz, montaż i obsługę w trakcie trwania eventu. Jesteśmy w stanie dostarczyć niezapomnianych emocji i wrażeń, a więc zarezerwuj niezapomnianą rozrywkę już dziś! Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, to zapraszamy do kontaktu – razem zorganizujemy imprezę o jakiej się nikomu nie śniło!

Przykładowe lokalizacje realizacji naszych usług

Mazowieckie

Wynajem dmuchańców: Warszawa, Radom, Ciechanów, Lesznowola, Mroków, Mińsk Mazowiecki, Mysiadło, Nasielsk, Radzymin i Siedlce.

Wielkopolskie

Wynajem dmuchańców: Poznań, Tarnowo Podgórne, Jarocin, Kalisz, Koło, Konin, Leszno, Rawicz, Rokietnica i Szamotuły.

Dolnośląśkie

Wynajem dmuchańców: Wrocław, Oleśnica, Bolesławiec, Karpacz, Kowary, Legnica, Lutynia, Mysłakowice i Bielany Wrocławskie.

Śląskie

Wynajem dmuchańców: Katowice, Chorzów, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Jelenia Góra, Bielsko-Biała, Bytom, Gliwice, Głogów, Jastrzębie-Zdrój, Jaworzno, Mysłowice, Myszków, Pszczyna, Rybnik, Sieraków Śląski, Sosnowiec, Tychy i Ustroń.

Pomorskie

Wynajem dmuchańców: Trójmiasto (Gdańsk, Gdynia, Sopot) Bytów, Starogard Gdański, Gowidlino, Rumia i Żukowo.

Łódzkie

Wynajem dmuchańców: Łódź, Janowice, Pabianice, Radomsko, Rzgów, Tomaszów mazowiecki, Tuszyn i Zgierz.

Podkarpackie

Wynajem dmuchańców: Rzeszów, Jarosław, Jasło, Mielec, Ropczyce, Stalowa Wola i Tarnobrzeg.

Małopolska

Wynajem dmuchańców: Kraków, Zakopane, Oświęcim, Tarnów, Trzebinia, Krynica-Zdrój, Wieliczka, Szczawnica, Nowy Sącz i Nowy Targ.

Inne województwa

Wynajem dmuchańców: Sandomierz, Jarosław, Jasło, Mielec, Rzeszów, Ropczyce, Stalowa Wola, Tarnobrzeg, Gorzów Wielkopolski, Zielona Góra, Dziwnów, Koszalin, Elbląg, Ełk, Olsztyn, Chełm, Hrubieszów, Lublin Ludwin, Wólka Rokicka, Zamość, Bydgoszcz, Inowrocław, Toruń, Białystok, Grajewo, Otmuchów, Olesno i Opole. Nasze usługi realizujemy na terenie całego kraju!

© 2023 Eventino.pl