Malowanie twarzy

Malowanie twarzy

Szczegółowy opis


Organizujesz festyn, garden party lub inną imprezę dla maluszków? Zdecyduj się na malowanie buziek dzieci! Gwarantujemy, że ten bezcenny pomysł na rozrywkę spotka się z ogromnym entuzjazmem nie tylko młodszych, ale także starszych uczestników wydarzenia. Rodzice, których pociechy z okrzykiem radości przywitają animatorów z farbkami do twarzy, będą Ci wdzięczni za taką możliwość! Roześmiane buzie dzieci to najlepsza możliwa ozdoba każdej imprezy!

Malowanie twarzy dzieci na festynie, spotkaniu rodzinnym lub urodzinach


Wesoły festyn czas zacząć! Malowanie twarzy dzieci to jedna z popularniejszych rozrywek podczas wszelkiego rodzaju spotkań rodzinnych. Maluszki mogą na chwilę zapomnieć o otaczającym je świecie i zamienić się, w kogo tylko chcą: ducha, który straszy w Halloween, groźnego pirata, uroczą księżniczkę, pociesznego tygryska lub odważnego Spidermana. Jedyne, co ogranicza naszych animatorów, to wyobraźnia: przygotują na buziach każdą podobiznę, jaką zaproponują maluszki, a ponadto zrobią to w iście mistrzowskim stylu!

Malowanie buziek dzieci – oferta od Eventino


Z naszej oferty można skorzystać nie tylko z okazji festynu: malowanie dziecięcych twarzy na Halloween, imprezę karnawałową czy urodziny również jest możliwe! Wystarczy, że wyślesz nam zgłoszenie ofertowe i zapytasz nas o cenę: przygotujemy dla Ciebie atrakcyjną ofertę.


Szczegółowy cennik Eventino za usługę dostępny jest po wcześniejszym zadaniu zapytania ofertowego – do realizacji zlecenia podchodzimy indywidualnie i zawsze z uwzględnieniem potrzeb naszych klientów.

© 2024 Eventino.pl