Paintball dla firm

Paintball dla firm

Szczegółowy opis

Nasza agencja eventowa działa na polskim rynku już od wielu lat, a zdobyte w tym czasie bardzo duże doświadczenie pozwala zaoferować szereg usług na każdą imprezę. Propozycja naszej firmy została ostatnio wzbogacona między innymi o paintball. Jest to gra, która zapewnia doskonałą zabawę dla wielu osób, a przy tym dostarcza sporą dawkę emocji i pozytywnej energii. Na polu gry może się znajdować wielu zawodników podzielonych na kilka zespołów, dzięki czemu jest to doskonała propozycja nawet dla dużych firm chcących za niewielką cenę zapewnić swoim pracownikom nieco ruchu i fantastycznych wrażeń podczas zabawy.

Paintball dla firm – doskonały sposób integracji

Nic tak nie integruje zespołu, jak wspólne działanie. Elementy, takie jak współpraca i rywalizacja, które doświadcza się na polu paintballowym, potrafią dostarczyć niezapomnianych wrażeń wszystkim uczestnikom zabawy. Budowanie strategii drużyny, umiejętność kierowania zespołem, przewidywanie ruchu przeciwnika – to wszystko sprawia, że oferowana gra to nie tylko wysiłek dla ciała, ale także pewna doza gimnastyki dla umysłu.

Doskonale wyposażone pole paintballowe

Teren, który nasza firma oddaje do Państwa dyspozycji, został przygotowany z dbałością o nawet najmniejszy detal. Wszystko po to, aby gra była pełna realizmu, zwrotów akcji oraz posiadała wiele scenariuszy. W cenie usługi zapewniamy nie tylko znakomicie przygotowane pole, ale także pełen ekwipunek – mundury i karabinki. Bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze, dlatego każdy z uczestników otrzymuje także maskę chroniącą całą twarz na czas zabawy.

Paintball – cena usługi

Posiadamy jeden z najlepiej wyposażonych terenów do tego typu gier. W cenie oferujemy bardzo duże pole uzbrojone w liczne przeszkody. Zachęcamy do skorzystania z usługi naszej firmy. Gwarantujemy najniższe ceny oraz fachową animację i obsługę gry przez naszych doświadczonych instruktorów. Doskonale usytuowany ośrodek sprawia, że istnieje możliwość przeprowadzenia rozgrywki na terenie przy hotelu.

 

Podczas organizowania spotkania firmowego dobrze jest zapewnić atrakcje, które pozwolą pracownikom na odpoczęcie od swoich zawodowych obowiązków. Imprezy strzeleckie to nie tylko doskonała rozrywka, ale również możliwość sprawdzenia swojej kondycji fizycznej, a także koordynacji ręka-oko. Imprezy integracyjne paintball to doskonały pomysł na budowanie relacji w zespole, a także zdrowej konkurencji, która może się przełożyć na zwiększenie wyników w życiu zawodowym!

Paintball – imprezy integracyjne i inne okazje


Zawody w paintball, polegające na strzelaniu do siebie farbami, dostarczają doskonałej rozrywki każdemu, zarówno młodemu, jak i dorosłemu. Przede wszystkim pozwalają na wybieganie się, a jak wiadomo każdy potrzebuje odrobiny ruchu. Dodatkowo eventy strzeleckie mogą być organizowane nie tylko w celu integracji zespołu w firmie, ale również przy dowolnej innej okazji, na przykład urodzin nastolatka. Organizacja imprezy paintball może być niemałym wyzwaniem, jednakże nie dla Eventino – agencji, która doskonale wie co zrobić, aby każdy się doskonale bawił.

Paintball – zawody i strzeleckie imprezy integracyjne


W ofercie posiadamy specjalnie przeznaczone do zabawy bronie, a także odzienie zabezpieczające przez pobrudzeniem skóry farbami. Dzięki dostarczonemu przez nas sprzętowi zorganizowanie integracyjnych zawodów strzeleckich nie będzie stanowiło najmniejszego problemu i każdy będzie doskonale się bawił na urządzonym przez Ciebie wydarzeniu. Dlatego zachęcamy do skorzystania z szerokiej oferty mistrzów rozrywki – agencji Eventino.

Zabawa i rywalizacja – budowanie relacji


Rywalizacja pomaga w zwiększeniu poziomu efektywności w biznesie. Organizowana przez nas gra to doskonały pomysł na zaszczepienie w zespole nutki konkurowania, która powinna w jego pracy przełożyć się na wyższe wyniki. Trzeba, jednakże pamiętać, żeby rywalizacja była zdrowa, przyjacielska. W nauce takiego podejścia pomaga gra, atrakcja pełna rozrywki, której urządzaniem zajmuje się agencja Evenitno.

© 2024 Eventino.pl