Żywe maskotki

Żywe maskotki

Szczegółowy opis


Nasze żywe pluszaki na urodziny oraz przyjęcia to wspaniała atrakcja dla najmłodszych i pomysł na uatrakcyjnienie imprezy. Sprawią, że na twarzach dzieci zagości uśmiech. Animator przebrany w strój ulubionej postaci z bajki czy sympatycznego zwierzaka będzie zabawiał dzieci – maluchy będą mogły zrobić sobie z nim zdjęcie pamiątkowe lub wziąć udział w prowadzonej przez niego grze.

Kostiumy i stroje maskotek na każdą imprezę!


Maskotki na imprezy ożywią atmosferę i z pewnością staną się ulubioną atrakcją najmłodszych uczestników urodzin. Jako doświadczeni organizatorzy przyjęć wiemy, że ich obecność rozbawi towarzystwo i przysporzy dzieciom mnóstwa radości. Nasze żywe maskotki na imprezy zatańczą z maluchami, pokroją z nimi tort, pośpiewają oraz pomogą w rozbiciu urodzinowej piniaty.


Stroje i kostiumy maskotek można wynająć osobno, bez animatora – wówczas w rolę postaci z bajki czy zwierzaka może wcielić się jeden z dorosłych biorących udział w zabawie dla maluchów. Zachęcamy do kontaktu – chętnie zdradzimy Państwu więcej informacji na temat kostiumów i naszych sposobów na atrakcje dla najmłodszych. Nasza bogata oferta obejmuje wynajem gadżetów oraz profesjonalną obsługę wydarzeń, którą zapewnia zespół naszych doświadczonych animatorów.

© 2024 Eventino.pl