Pokazy barmańskie

Pokazy barmańskie

Szczegółowy opis

Osoby odpowiedzialne za organizację imprez firmowych często zastanawiają się, w jaki sposób można je uatrakcyjnić. Dobrym i sprawdzonym pomysłem, który z pewnością pozytywnie zaskoczy zaproszonych gości, jest pokaz barmański flair. Jesteś ciekawy, na czym polega ta sztuka?

Pokaz sztuki barmańskiej flair

Kto powiedział, że przygotowywanie drinków w czasie firmowej kolacji musi być nudne? Latające szklanki, wirujące w powietrzu butelki, zapierające dech w piersiach sztuczki – tak właśnie wygląda proces tworzenia kolorowych koktajli w wykonaniu współpracujących z nami profesjonalistów. Doskonale zsynchronizowane z muzyką widowisko, w trakcie którego prawdziwi mistrzowie prezentują bezcenne umiejętności, zakończone wybuchem ognia… chyba nie ma na świecie osoby zdolnej oprzeć się Flair Show.

Pokazy barmańskie – cena

Koszt zorganizowania widowiska uzależniony jest o wielu czynników. Musimy wziąć pod uwagę m.in. dojazd na miejsce imprezy, rodzaj atrakcji, które mają wzbogacić sztukę itp. Jeśli chciałbyś, by nasza agencja zorganizowała dla Twojej firmy pokaz flair, to skontaktuj się z nami w celu ustalenia szczegółów. Jesteśmy przekonani, że zaproponowana cena mile Cię zaskoczy!

Pokazy barmańskie w Eventino

Naszą agencję tworzy zespół doświadczonych specjalistów, którzy doskonale znają się na swoim fachu. Impreza firmowa, wyjazd integracyjny czy piknik firmowe – potrafimy zorganizować dosłownie wszystko. Do każdego wydarzenia dobieramy odpowiednie atrakcje – cena nie gra tu głównej roli, dopasujemy się do możliwości Klienta.

Flair Show to niezapomniane widowisko, idealne na kolacje biznesowe czy różnego rodzaju wydarzenia dla dorosłych. Współpracujący z nami barmani to mistrzowie w swojej dziedzinie, którzy potrafią przygotowywać drinki w artystyczny sposób. To nie jest zwykłe serwowanie koktajli, to prawdziwa sztuka! Efekty świetlne i pirotechniczne, zdumiewająca ekwilibrystyka, a co najważniejsze pełne zaangażowanie publiczności w atrakcyjnej cenie – to właśnie oferujemy w Eventino!

Single malt, chardonnay, apa – każdy słyszał te nazwy, ale pewnie nie wszyscy znają różnice pomiędzy konkretnymi gatunkami wina, piwa i whisky. Degustacja alkoholi to zatem doskonała okazja do zdobycia wiedzy i skosztowania wyjątkowej jakości trunków pod okiem specjalistów.

Niezapomniana degustacja whisky

Zabierzemy Twoich pracowników w podróż po fascynującym świecie tego złocistego alkoholu. W trakcie warsztatów opowiemy historię whisky, zdradzimy sekrety jej produkcji, a także postaramy się nauczyć rozpoznawać jej określone rodzaje. Po kilkugodzinnym spotkaniu każdy będzie doskonale wiedział, czym różni się single malt od blended malt oraz z jakich regionów pochodzą określone odmiany whisky.

Podróż po krainie win

Jak jest różnica pomiędzy australijskim shirazem a włoskim merlotem? W jakiej temperaturze powinno się serwować określony rodzaj wina? Podczas warsztatów zorganizowanych przez Eventino najwybitniejsi sommelierzy zapoznają uczestników z zasadami savoir-vivre obowiązującymi przy konsumpcji tego szlachetnego alkoholu i postarają się wskazać różnice pomiędzy określonymi gatunkami. Degustacja wina łącząca teorię z praktyką z pewnością przyda się w trakcie spotkań biznesowych.

 

Wszystko, co musisz wiedzieć o piwie

Może się wydawać, że ten popularny trunek nie kryje w sobie żadnych tajemnic. Jednak piwo, wbrew pozorom, to niezwykle złożony alkohol, w którym profesjonalni kiperzy potrafią odnaleźć całą gamę smaków i aromatów. Jego historia sięga kilku tysięcy lat wstecz i może zadziwić każdego! Degustacja piwa zorganizowana przez naszych specjalistów odkryje tajniki wiedzy i zachwycające fakty z dziejów browarnictwa na całym świecie!

Degustacje alkoholi w Eventino

Whisky, wino, piwo – zorganizujemy dla Ciebie i Twoich pracowników niezapomniane warsztaty, na których opowiemy o wybranym trunku. Każde spotkanie jest podzielone na część teoretyczną i praktyczną. Gwarantujemy, że utrzymane w lekkim i zabawnym tonie kursy pod okiem wykwalifikowanych specjalistów pozostaną w pamięci uczestników na długo!

© 2024 Eventino.pl