Fotobudka

Fotobudka

Szczegółowy opis

W jaki sposób pobudzić uczestników imprezy firmowej czy innego rodzaju eventu do wspólnej zabawy? Z pomocą przychodzi… fotobudka. Stojąca w rogu sali maszyna robiąca zdjęcia zapewni bezcenne wspomnienia wszystkim uczestnikom wydarzenia! Gwarantujemy, że jest to właśnie to, czego szukasz!

Fotobudka na imprezy firmowe

Wynajem przenośnego studio wyposażonego w profesjonalny aparat, samoobsługowy ekran dotykowy i drukarkę to doskonały sposób na integrację wszystkich gości i uczestników każdego eventu firmowego. Urozmaicanie oficjalnego stroju śmiesznymi gadżetami oraz wspólne wykonywanie zabawnych zdjęć pobudza kreatywność w zespole i pozwala rozluźnić atmosferę. A czyż nie łatwiej poznaje się ludzi w radosnych okolicznościach? Poza tym, zdjęcia zadowolonych pracowników świadczą dobrze o firmie, mogą więc być doskonałym narzędziem marketingowym!

Fotobudka na eventy

Koncerty, wesela, spotkania w rodzinnym gronie – zawsze jest dobra okazja do uwiecznienia wspólnych chwil w gronie bliskich nam osób. Na pamiątkę po takim wydarzeniu zostaną bezcenne odbitki, które z pewnością wywołają uśmiech nawet po wielu miesiącach. Fotobudka na imprezę to również doskonały pomysł na prezent. Sprawdzi się zarówno podczas urodzin, jak i wesel, a jej wynajem zagwarantuje przednią zabawę dla gości w każdym wieku. U nas możesz zamówić takie przenośne studio w niezwykle atrakcyjniej cenie. Dostarczymy gadżety pasujące do stylu wydarzenia, a Ty zapewnisz uczestnikom imprezy niezapomnianą rozrywkę!

Fotobudka – wynajem w Eventino

Nasza agencja eventowa specjalizuje się w organizacji różnego rodzaju imprez. Posiadamy różnorodne atrakcje, które możesz wynająć na dowolne wydarzenia: firmowe kolacje, integracyjne ogniska czy każdą inną okazję. Przenośna kabina będzie doskonałym pretekstem do wspólnej zabawy i dostarczy niesamowitych wrażeń. Zapewniamy możliwość personalizacji zdjęć i modyfikacji ich tła tak, by pasowało ono wizualnie do profilu Twojej firmy! Zależy nam na pełnej satysfakcji Klienta i jego gości, dlatego staramy się w miarę możliwości dopasowywać ofertę do aktualnych potrzeb rynkowych.

Fotobudka – cena

Klienci są różni i każdy z nich oczekuje od agencji eventowej czegoś innego, dlatego koszt wynajęcia przenośnej kabiny zawsze dopasowujemy pod konkretne zlecenie. W cenę wliczony jest transport urządzenia na miejsce wydarzania, jego montaż, rekwizyty, personalizacja oraz format zdjęć i nielimitowane wydruki w trakcie trwania imprezy. Płacisz tylko za czas wynajęcia, resztą zajmujemy się my!

© 2024 Eventino.pl