Bubble Football

Bubble Football

Szczegółowy opis

Nasza agencja eventowa już od wielu lat oferuje szereg usług związanych z organizacją imprez firmowych w bardzo konkurencyjnych cenach. Dużym zainteresowaniem klientów cieszy się gra bubble football, czyli tak zwany bumper ball. Oferujemy wynajem specjalnie przygotowanych boisk do tej rozgrywki, która w Polsce jest coraz bardziej popularna.

Bubble soccer to doskonała forma rozrywki dla pracowników firm chcących się zintegrować oraz zażyć nieco ruchu na świeżym powietrzu. Jeśli cenisz piłkę nożną i chciałbyś spróbować jej w nieco innym wydaniu, bumper ball jest właśnie dla Ciebie!

Bubble soccer – zasady gry

Gra w bubble football (crashball) polega na umieszczeniu zawodników w dmuchanych kulach w taki sposób, by wystawały z nich tylko nogi. Dmuchane kule do piłki nożnej zostały wypełnione powietrzem, co zapewnia bezpieczeństwo podczas zderzenia z innym graczem oraz w czasie upadania na ziemię. Zasady gry w crashball są niemal identyczne, jak w przypadku tradycyjnego footballu, ponieważ celem każdej z drużyn jest strzelenie gola przeciwnikowi. Największą różnicę w porównaniu z tradycyjną piłką nożną w przypadku crashballa stanowi sposób poruszania się. Bumper ball dopuszcza bieganie, skakanie, odbijanie się oraz robienie fikołków. Wszystko to sprawia, że bumper ball może dostarczyć jeszcze więcej emocji i wrażeń niż tradycyjny mecz footbollowy.

Wybrana atrakcja jest dostępna jedynie na terenie miast Poznań, Wrocław, Łódź i Warszawa. Możemy jednak zorganizować piknik, który składa się z wielu atrakcji w dowolnym miejscu w Polsce.

Bubble football – wynajem dmuchanych kul i boiska do crashballa

Nadal tylko nieliczne ośrodki oferują możliwość gry w bubble soccer. Cena za wynajem pola do gry w crashballa jest uzależniona od jego wielkości. Dobrej jakości boisko powinno posiadać sztuczną trawę, ponieważ zapewnia ona idealnie równą nawierzchnię. Wynajmie podlega także sprzęt do soccera. Należy zwrócić uwagę, by dmuchane kule do footballu były czyste oraz dopasowane do wzrostu i postury zawodnika. Wynajmowany przez nas dmuchany bumper ball został wyposażony w specjalne uchwyty umieszczone we wnętrzu. Dzięki temu nie spada on po każdym zderzeniu z innym graczem soccera.

Piłka nożna w kulach – rozrywka dla każdego za niewielką cenę!

Oferowany przez nas dmuchany crashball jest dostępny nie tylko dla pracowników, by umożliwić im wzajemną integrację oraz miłe spędzenie czasu na aktywności fizycznej. Soccer w kulach to również ciekawa propozycja dla dzieci i młodzieży lubiących piłkę nożną, by i oni mogli spróbować swoich sił w takiej odmianie sportu. Każdej rozgrywce bumper balla towarzyszą ogromne emocje
, a przede wszystkim mnóstwo śmiechu po nieudanym dryblingu, zderzeniu się zawodników czy nawet nietrafieniu w piłkę nożną.

Korzystne cenowo boisko do bubble soccer

Oferujemy bardzo niskie ceny za wynajem boiska do gry w piłkę nożną oraz bumper balla. Cały sprzęt, oświetlenie, dmuchane kule oraz wyposażenie sprawiają, że crashball jeszcze nigdy nie był tak emocjonujący, pełen profesjonalizmu i niezapomnianych wrażeń. Zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi propozycjami oraz do wynajęcia naszych boisk footballowych, które są dostępne w bardzo niskich cenach.

© 2024 Eventino.pl