Bramka celnościowa

Bramka celnościowa

Szczegółowy opis


A gdyby tak urządzić w czasie pikniku rodzinnego czy eventu firmowego mały konkurs sprawdzający indywidualne umiejętności piłkarskie uczestników? Właśnie do tego służy bramka celnościowa! Niepozorne, dmuchane urządzenie wywoła dreszczyk emocji na każdej imprezie plenerowej!

Bramka celnościowa dmuchana – sprawdź, czy możesz być zawodowym piłkarzem!


Czymże byłaby zabawa bez odrobiny sportowej rywalizacji? Wynajmując nasze bramki celnościowe możesz się przekonać, który z uczestników imprezy jest prawdziwym królem strzelców. Nie ma żadnych ograniczeń wiekowych. Zarówno dzieci, jak i dorośli będą mieli niesamowitą frajdę, próbując kopnąć piłkę w taki sposób, by wpadła w otwór z największą ilością punktów. Bezcenne emocje – nie tylko dla zawodników, ale i kibiców – gwarantowane!

Dmuchana bramka celnościowa – cena


Zaciekawiła Cię nasza oferta? To zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów i wynajmu naszych bramek celnościowych. Koszt zależy w głównej mierze od ilości godzin wypożyczenia. W cenę wliczony jest montaż, obsługa ekipy w czasie trwania imprezy oraz demontaż urządzenia po zakończeniu eventu. Nie musisz się zatem martwić szczegółami technicznymi – Ty wynajmujesz, my zajmujemy się dostarczeniem sprzętu oraz zapewniamy jego prawidłowe działanie!

© 2024 Eventino.pl