Paczki bożonarodzeniowe dla firm

Paczki bożonarodzeniowe dla firm

Szczegółowy opis

Magiczny świąteczny czas to okres, w którym dzielimy się nie tylko radością i serdecznością, ale również prezentami. W Eventino proponujemy paczki bożonarodzeniowe dla firm oraz pracowników, które z całą pewnością będą mile widziane przez zespół. W ich skład wchodzą głównie słodycze, chociaż na prośbę naszych Klientów do upominków możemy dostarczyć wysokiej jakości wina oraz inne alkohole. Gadżety z logiem Twojego biznesu także spotkają się z radosnym przyjęciem: w końcu, czy ktoś nie chciałby mieć kubka z logiem przedsiębiorstwa?

Proces zamówienia paczek bożonarodzeniowych dla pracowników

Chcesz zamówić paczki bożonarodzeniowe dla pracowników i sprawić im świąteczną, miłą niespodziankę? Znajdujesz się w idealnym miejscu! Z naszą pomocą zadbasz nie tylko o uroczystą atmosferę, ale także szerokie uśmiechy Twoich współpracowników.

 Jak to działa?

Wystarczy, że do nas zadzwonisz! Porozmawiamy o Twoich oczekiwaniach i ustalimy orientacyjny budżet przeznaczony na podarunki.

Na podstawie szczegółowego wywiadu przygotujemy dla Ciebie ofertę

W ofercie uwzględnimy m.in. zawartość paczki, jej design, termin i miejsce dostarczenia.

Czas na Twoją akceptację

Po Twojej akceptacji i drobnych zmianach (w zależności od Twoich potrzeb!) przystąpimy do realizacji.

Realizacja zamówienia

Kompletowanie i realizacja zamówienia, przebiega szybko i sprawnie, aby dostarczyć paczki w ustalonym przez Ciebie terminie i miejscu.

Sprawdź nasze inne atrakcje

Paczki bożonarodzeniowe dla pracowników firm – moc upominków

Przygotowujemy kosze prezentowe, które zawierają nie tylko różnorodne akcesoria czy słodycze, ale również inne mile widziane rzeczy. Zachęcamy do zainwestowania w paczki i upominki bożonarodzeniowe dla firm, które przygotowujemy z precyzją – nie tylko pod względem ich zawartości, ale także estetyki wykonania czy opakowania upominków. Warto pamiętać, że kosz prezentowy dla pracownika powinien zostać zaprojektowany tak, aby robić świetne wrażenie jeszcze przed jego rozpakowaniem. Każdy z nas lubi dostać coś ładnego i praktycznego – zadbaj o to, aby Twoje niespodzianki sprawiały mnóstwo radości!

Eventino to miejsce, w którym możesz liczyć na profesjonalną obsługę. Wiemy, jak wywołać uśmiech na twarzy obdarowanego.

© 2020 Eventino.pl