Paintball dla firm

Paintball dla firm

Szczegółowy opis

Nasza agencja eventowa działa na polskim rynku już od wielu lat, a zdobyte w tym czasie bardzo duże doświadczenie pozwala zaoferować szereg usług na każdą imprezę. Propozycja naszej firmy została ostatnio wzbogacona między innymi o paintball. Jest to gra, która zapewnia doskonałą zabawę dla wielu osób, a przy tym dostarcza sporą dawkę emocji i pozytywnej energii. Na polu gry może się znajdować wielu zawodników podzielonych na kilka zespołów, dzięki czemu jest to doskonała propozycja nawet dla dużych firm chcących za niewielką cenę zapewnić swoim pracownikom nieco ruchu i fantastycznych wrażeń podczas zabawy.

Paintball dla firm – doskonały sposób integracji

Nic tak nie integruje zespołu, jak wspólne działanie. Elementy, takie jak współpraca i rywalizacja, które doświadcza się na polu paintballowym, potrafią dostarczyć niezapomnianych wrażeń wszystkim uczestnikom zabawy. Budowanie strategii drużyny, umiejętność kierowania zespołem, przewidywanie ruchu przeciwnika – to wszystko sprawia, że oferowana gra to nie tylko wysiłek dla ciała, ale także pewna doza gimnastyki dla umysłu.

Sprawdź nasze inne atrakcje

Doskonale wyposażone pole paintballowe

Teren, który nasza firma oddaje do Państwa dyspozycji, został przygotowany z dbałością o nawet najmniejszy detal. Wszystko po to, aby gra była pełna realizmu, zwrotów akcji oraz posiadała wiele scenariuszy. W cenie usługi zapewniamy nie tylko znakomicie przygotowane pole, ale także pełen ekwipunek – mundury i karabinki. Bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze, dlatego każdy z uczestników otrzymuje także maskę chroniącą całą twarz na czas zabawy.

Paintball – cena usługi

Posiadamy jeden z najlepiej wyposażonych terenów do tego typu gier. W cenie oferujemy bardzo duże pole uzbrojone w liczne przeszkody. Zachęcamy do skorzystania z usługi naszej firmy. Gwarantujemy najniższe ceny oraz fachową animację i obsługę gry przez naszych doświadczonych instruktorów. Doskonale usytuowany ośrodek sprawia, że istnieje możliwość przeprowadzenia rozgrywki na terenie przy hotelu.

© 2023 Eventino.pl