Mega Twister

Mega Twister

Szczegółowy opis


Ta zabawa wymaga koncentracji, sprytu, ale i nie lada zręczności. Uczestnicy muszą trafić dłonią lub stopą w kolorowe pola w kształcie kropek. O tym, że nie jest to takie proste przekonało się już wielu graczy w każdym wieku na całym świecie. My uczestnikom i organizatorom imprez polecamy specjalną wersję tej zabawy, czyli mega twister! To nasz sprawdzony sposób na dobrą zabawę dla wielu osób.

Sprawdź nasze inne atrakcje

Mega twister – propozycja świetnej zabawy


Gra polegająca na układaniu dłoni i stóp na oznaczonych polach na macie miała swoją premierę w latach 60. ubiegłego wieku. Od tego czasu zdążyła zawojować światowy rynek i stała się jedną z ulubionych rozrywek dla dzieci i dorosłych. Mega twister – gra, którą polecamy organizatorom imprez, to zaś jeszcze więcej dobrej zabawy!

Mega twister – cena i zasady korzystania


Chcesz wiedzieć więcej? Wypełniając formularz online dowiesz się m.in. jaka jest cena za wynajęcie planszy. Zachęcamy także do przejrzenia całej naszej oferty – znajdziecie u nas liczne atrakcje, które uświetnią organizowane przez Was wydarzenie. Nasze propozycje to gwarancja udanej imprezy w atrakcyjnej cenie.

© 2023 Eventino.pl