Integracja firmowa to świetny sposób na kreowanie pozytywnych relacji pomiędzy pracownikami, łamanie barier komunikacyjnych, redukowanie stresu związanego z codziennymi obowiązkami i tworzenie pozytywnego wizerunku firmy. Impreza integracyjna pomaga budować zaufanie pomiędzy pracownikami, kształtuje kulturę organizacyjną i stanowi świetną okazję do poznania nowych członków zespołu. Jednak, aby integracja przyniosła oczekiwane efekty, musi zostać zorganizowana w odpowiedni sposób. Ważne, żeby była dostosowana do uczestników i obejmowała różne ciekawe zabawy. Istotne również, aby organizatorzy zapewnili przyjemną, swobodną atmosferę, która sprzyja integracji. W niniejszym artykule znajdziesz ciekawe pomysły na integrację firmową, które pomogą Ci zaplanować niezapomniane wydarzenie.

Zabawy na imprezę integracyjną

Imprezy integracyjne umożliwiają pracownikom lepsze poznanie zespołu podczas wspólnych aktywności. Dzięki takim wydarzeniom ludzie nawiązują bliższe relacje i budują zaufanie, przez co łatwiej im się współpracuje. Jednak, aby integracja rzeczywiście pozytywnie wpłynęła na zespół, musi ona zostać dobrze zorganizowana. Duże znaczenie ma dobór odpowiednich zabaw na imprezę integracyjną. Świetnym pomysłem są m.in. gry drużynowe, które uczą współpracy i poprawiają komunikację. Jeśli nie wiesz, jak samodzielnie zorganizować taką grę, to zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Specjalnie dla Ciebie znajdziemy odpowiednie miejsce na imprezę i zadbamy o całą oprawę. Zorganizujemy muzykę, sędziów, a nawet trenerów z wielu dziedzin, takich jak np. koszykówka, piłka ręczna lub nożna, baseball czy futbol amerykański.

Na imprezie integracyjnej doskonale sprawdzi się również paintball, czyli gra zapewniająca wiele emocji i świetną zabawę. Jej dużą zaletą jest fakt, iż rozwija umiejętności zespołowe, wzmacnia relacje pomiędzy pracownikami i skutecznie poprawia atmosferę w zespole.

Na imprezach integracyjnych świetnie sprawdzają się także gry scenariuszowe, podczas których uczestnicy przenoszą się do wymyślonego świata i odgrywają pewne role. Ponadto doskonałym sposobem na zabawę jest bubble football, czyli zabawna odmiana piłki nożnej, w czasie której zawodnicy zakładają na siebie nadmuchiwane, przezroczyste kule, utrudniające poruszanie się po boisku. Ta gra gwarantuje mnóstwo śmiechu i doskonale zacieśnia więzi, dlatego jest tak często organizowana podczas imprez integracyjnych.

Konkursy na imprezę integracyjną

Organizowanie konkursów na integracji firmowej to doskonały sposób na zaangażowanie zespołu w zabawę, zdrową rywalizację oraz wspólne przeżywanie różnych doświadczeń. Świetnym rozwiązaniem jest organizacja podchodów, czyli znanej gry terenowej, podczas której uczestnicy rozwiązują zagadki, wykonują rozmaite zadania i uczą się współpracy. Doskonałą propozycją na imprezę firmową jest również laser tag, czyli gra podobna do paintballa, jednak jest całkowicie bezbolesna. Podczas niej uczestnicy otrzymują specjalne pistolety, emitujące promienie laserowe, którymi “strzela” się do przeciwników. Ta gra jest w pełni bezpieczna i doskonale sprawdza się podczas integracji zarówno małych zespołów, jak i dużej grupy pracowników.

Jeśli podchody i laser tag nie przypadły Ci do gustu, możesz zdecydować się na organizację olimpiady firmowej, która gwarantuje świetną zabawę i dostarcza dawkę adrenaliny. Doskonałym wyborem będzie również gra dwa ognie bądź turniej bilarda.

Atrakcje na imprezę integracyjną

Organizacja integracji stanowi nie lada wyzwanie. Przygotowanie atrakcji na imprezę integracyjną wymaga sporo kreatywności i czasu. Jeśli nie wiesz, jak się za to zabrać i nie masz pomysłów na zabawy zespołowe, to zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty. Od lat zajmujemy się organizacją imprez organizacyjnych i dostarczamy różne atrakcje na te wydarzenia. Specjalnie dla naszych klientów przygotowujemy paintball firmowy, gry integracyjne, spływy kajakowe, przejażdżki quadami oraz karaoke. Organizujemy również pokazy barmańskie i degustacje alkoholi, pokazy laserowe, gry ryzyko, dwa ognie i olimpiady dla firm. Dodatkowo nasza firma wynajmuje na imprezy integracyjne różnorodne atrakcje, m.in. byka rodeo, Google VR i mega Jengę. Przygotowujemy także integracje w parkach linowych, escape room’ach czy centrach SPA. Dokładamy wszelkich starań, aby spełniać oczekiwania klientów w stu procentach. Zawsze wsłuchujemy się w potrzeby zleceniodawców i bierzemy pod uwagę ich wszelkie sugestie. Ponadto chętnie doradzamy i proponujemy różne rozwiązania, aby dopasować charakter integracji do preferencji uczestników. Dzięki temu, że mamy bardzo duże doświadczenie w organizacji imprez integracyjnych, to doskonale wiemy, jakie atrakcje sprawdzają się najlepiej.

Zatem, jeśli szukasz doświadczonej firmy eventowej, która specjalizuje się w przygotowywaniu profesjonalnych integracji, to zapraszamy serdecznie do kontaktu. Z przyjemnością zorganizujemy wydarzenie, które już na zawsze pozostanie w pamięci uczestników.