Paczki świąteczne Kalisz

Paczki świąteczne Kalisz

Szczegółowy opis

Boże Narodzenie czy Wielkanoc to okazje, do których dużą wagę przywiązuje się nie tylko w gronie rodzinnym, ale także w firmie. W wielu zakładach pracownicy składają sobie nawzajem życzenia i wręczają prezenty. Świąteczny okres to dobry czas na to, żeby wyrazić wdzięczność swoim podwładnym za solidne wypełnianie obowiązków zawodowych. Z tego względu wiele przedsiębiorstw decyduje się na paczki świąteczne dla firm. Kalisz to jedno z miast, do których zamówić można kosze świąteczne dla pracowników skompletowane przez Eventino. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Paczki świąteczne – Kalisz. Słodka niespodzianka

Zestawy świąteczne dla firm to bardzo dobry sposób na docenienie zarówno pracowników, jak i klientów. Nie każdy ma jednak czas na samodzielne dobranie produktów i zapakowanie upominków. W takiej sytuacji warto skorzystać z usług profesjonalnej agencji eventowej, która na podstawie krótkiej rozmowy zorganizuje dostosowane do budżetu podarunki, zapewni atrakcyjne wizualnie opakowania i dostarczy prezenty w wyznaczonym terminie. Eventino w swojej ofercie posiada paczki wielkanocne i bożonarodzeniowe dla klientów, podwładnych czy podopiecznych. Symboliczny gest, jakim jest wręczenie świątecznych upominków, daje możliwość wzmocnienia relacji i wyrażenia sympatii. Kosze świąteczne dla firm to doskonały pomysł na poprawę atmosfery zarówno w małym, jak i dużym w zakładzie pracy.

Upominki dla pracowników – Kalisz. Subtelne podarunki

Co powinny zawierać paczki świąteczne dla pracowników? Warto postawić przede wszystkim na uniwersalne produkty, które wywołają uśmiech na twarzy każdego pracownika. Na Boże Narodzenie czy Wielkanoc najlepiej sprawdzają się słodycze. Można wybierać między innymi spośród renomowanych marek takich jak Wedel, Lindt czy Ferrero Rocher. Dobrym rozwiązaniem będą także inne artykuły o długiej dacie ważności np. kawa czy herbata. W tym przypadku zestawy świąteczne dla pracowników mogą zawierać elegancki kubek, zaparzacz do herbaty czy ręczny młynek do kawy. Elementami, które z pewnością uatrakcyjnią świąteczny upominek, będą gadżety z logo firmy np. pendrive, długopis czy notatnik. W zawartość kosza może wchodzić również wino lub likier, miód z dodatkiem kakao czy skarpetki ze świątecznym motywem.

Zestawy świąteczne dla klientów – Kalisz. Miłe zaskoczenie

Kosze świąteczne dla firm, które kompletuje Eventino, są przeznaczone nie tylko dla podwładnych. Można je dostarczyć również najważniejszym klientom oraz partnerom biznesowym. Przekazanie prezentu przyczyni się do pozytywnego kreowania wizerunku firmy i zacieśnienia kluczowych relacji biznesowych. Klientów z pewnością ucieszą niespodziewane, estetycznie zapakowane paczki, które trafią do nich w Wielkanoc czy Boże Narodzenie. W zestawie można zawrzeć parzoną kawę, herbatę liściastą z jaśminem, okolicznościową czekoladę z truskawką czy orzechy laskowe w miodzie akacjowym. Warto zastanowić się także nad zorganizowaniem prezentów dla rodzin klientów i pracowników. Eventino posiada w swojej ofercie także paczki dla dzieci. W podarunkach dla najmłodszych mogą znaleźć się lizaki, żelki, gumy rozpuszczalne, draże, czekolady, pianki czy batoniki.

Kosze świąteczne dla firm – Kalisz. Proces składania zamówienia

W jaki sposób zamówić zestawy świąteczne dla firm? Proces składania zamówienia jest bardzo prosty. Przede wszystkim należy zadzwonić pod numer podany na naszej stronie. Podczas zwięzłej i miłej rozmowy zostaje ustalony orientacyjny budżet, a klient mówi o swoich oczekiwaniach wobec paczki. Na podstawie wywiadu sporządzamy ofertę. Uwzględnia się w niej między innymi zawartość oraz stylistykę zestawów, miejsce i termin, w którym mamy dostarczyć upominki dla pracowników czy ich dzieci. Po tym etapie czekamy na akceptację osoby składającej zamówienie oraz wprowadzamy sugerowane przez nią poprawki. Później przychodzi czas na realizację zlecenia – sprawnie i szybko kompletujemy kosze świąteczne, a następnie dowozimy je do wcześniej wskazanych biur czy mieszkań. Proponowana przez naszą firmę usługa jest kompleksowa. Z tego względu warto zastanowić się, czy dobrym pomysłem na uczczenie ważnych okazji nie będą właśnie paczki świąteczne. Kalisz to miasto, w którym tego rodzaju benefity cieszą się w firmach bardzo dużą popularnością.

Wielkanoc i Boże Narodzenie z Eventino

Personalizowane kosze świąteczne dla firm to tylko jedna z propozycji naszej agencji eventowej. Eventino zajmuje się także usługami cateringowymi w różnych miastach. Taka usługa pozwala na dobrą organizację wielu imprez biznesowych. Komponujemy kreatywne menu i dostarczamy posiłki oraz przekąski na wydarzenia takie jak wigilie firmowe, targi, grille, pikniki czy nawet przerwy kawowe. Tego rodzaju eventy możemy wzbogacić o zróżnicowane atrakcje np. pokazy barmańskie, degustację alkoholu, pokazy pirotechniczne czy fotobudki. Tak zaskakujące elementy programu z pewnością wzbudzą zainteresowanie pracowników i nadadzą imprezom firmowym niepowtarzalnego charakteru. Dzięki temu Boże Narodzenie czy Wielkanoc świętowane w miejscu pracy staną się niezapomniane.

W Eventino rokrocznie udowadniamy, że radość można znaleźć w małych rzeczach – w czasie spędzanym ze swoimi kolegami i koleżankami z pracy czy w świątecznej paczce. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług i okazania wdzięczności swoim współpracownikom!

© 2024 Eventino.pl