Paczki świateczne Lublin

Paczki świateczne Lublin

Szczegółowy opis

W naszej agencji znajdziesz wszystko, co potrzebne do zorganizowania eventu. Oferujemy różnorodne usługi, wśród których dostępne są także paczki świąteczne dla pracowników i klientów. Jeśli więc chcesz podziękować swojemu zespołowi i kontrahentom oraz wywołać uśmiechy na twarzach ich rodzin, zapoznaj się z poniższą propozycją. Zestawy świąteczne, które możemy dostarczyć pod wskazany adres w Lublinie i okolicach, pięknie się prezentują. W koszach są m.in. słodycze i gadżety.

Co znajduje się w zestawach świątecznych dla pracowników i klientów?

Poszczególne upominki różnią się ceną, która zależy głównie od liczby produktów. Zestawy znajdują się w opakowaniu świątecznym. Pracownikom i klientom możesz podarować kosze na Boże Narodzenie lub Wielkanoc, w których zapakowaliśmy m.in.:

  • słodycze, np. rozmaite czekolady, wafelki, ptasie mleczko,
  • miody, np. z malinami czy z dodatkiem kakao,
  • herbaty i kawy,
  • zaparzacze do napojów i kubki porcelanowe,
  • ręczne młynki do kawy,
  • skarpety ze świątecznym wzorem.

Upominki dla pracowników czy klientów na Boże Narodzenie lub Wielkanoc mogą zawierać także różnorodne gadżety firmowe, takie jak pendrive bądź notes z logo przedsiębiorstwa. Polecamy również zestawy świąteczne, w których znajduje się wino albo likier.

Dlaczego warto wręczać kosze świąteczne pracownikom i klientom?

Powodów, dla których coraz więcej firm decyduje się na wręczanie pracownikom świątecznych paczek (na Boże Narodzenie czy Wielkanoc), jest kilka. Prezenty w biznesie są mile widziane, ponieważ:

  • podarunki są elementem budowania pozytywnego wizerunku przedsiębiorcy,
  • pracownicy, którzy otrzymują zestawy świąteczne, lepiej oceniają swojego pracodawcę,
  • Bożonarodzeniowy czy Wielkanocny kosz może zmotywować członków zespołu do dalszej pracy i sprawić, że poczują się docenieni.

Warto także wspomnieć o kontrahentach czy klientach danej marki. Wręczając im upominki, pozytywnie wpływamy na wzajemne relacje. Co więcej, osoby, które otrzymają kosze świąteczne, prawdopodobnie niejednokrotnie wrócą do skorzystania z usług firmy.

Kiedy wręczyć paczki z okazji świąt?

Bez względu na to, czy zestawy świąteczne dla klientów i pracowników są nieodzownym elementem działania Twojej firmy, czy pierwszy raz decydujesz się na wręczanie upominków, przestrzegaj kilku zasad. Kosze, które podarujesz danemu zespołowi, powinny być podobne ‒ unikaj sytuacji, w której ktoś może poczuć się mniej doceniony. Oczywiście, możesz spersonalizować prezenty, w zależności od upodobań czy potrzeb danej osoby. Powinny jednak mieć one podobną wartość.

Ważna jest także data wręczania upominków i sytuacja, w której ono nastąpi. Za najlepszy moment uważa się mniej więcej 8–10 dni przed Bożym Narodzeniem czy Wielkanocą. Jeśli organizujesz służbową Wigilię lub spotkanie wielkanocne w restauracji, wówczas obdaruj zgromadzonych. Jeśli tego typu eventy nie są powszechne w Twoim przedsiębiorstwie, zorganizuj meeting w czasie pracy, na który zaprosisz wszystkich podwładnych. Najlepiej, gdy zapomnicie na chwilę o obowiązkach służbowych, aby móc cieszyć się wspólnie spędzonym, przedświątecznym czasem.

Dlaczego warto zamówić zestawy świąteczne dla pracowników i klientów w Eventino?

Realizujemy zlecenia na terenie całej Polski, dlatego też nie musisz martwić się o znalezienie agencji blisko swojej firmy w Lublinie czy okolicach. Oferujemy paczki świąteczne dla pracowników i klientów, które łatwo dopasujesz do potrzeb osób, które chcesz obdarować. Do wyboru masz kilka wersji zestawów różniących się zawartością (liczbą artykułów), a co za tym idzie ceną. Bez względu na to, który kosz wybierzesz, możesz mieć pewność, że wszelkie produkty w nim zawarte są najwyższej jakości. Wybieramy artykuły najlepszych polskich i zagranicznych marek, które od lat cieszą się ogromną popularnością.

Zamówienie paczek na eventino.pl jest niezwykle proste. Zdajemy sobie sprawę z natłoku przedświątecznych obowiązków służbowych i prywatnych, dlatego maksymalnie ułatwiliśmy proces wyboru upominków, który zajmie Ci tylko kilka minut.

Spraw radość pracownikom i klientom ‒ zamów kosze świąteczne już teraz

Nie czekaj dłużej. Już teraz złóż zamówienie na kosze świąteczne dla pracowników i klientów. Zastanów się, jaki upominek sprawi radość Twoim podopiecznym oraz jaki budżet możesz przeznaczyć na zestawy. W trakcie rozmowy zaproponujemy Ci design paczki, a Ty wskażesz termin i miejsce jej dostarczenia. Będziesz mieć czas na zaakceptowanie naszej oferty oraz na wprowadzenie ewentualnych zmian.

Pamiętaj, że paczki świąteczne dla Twojego przedsiębiorstwa w Lublinie i okolicach to nie jedyna nasza specjalność. Chcesz wręczyć upominki w wyjątkowej sytuacji? Chętnie zorganizujemy dla Ciebie firmową Wigilię czy inną imprezę okolicznościową. Preferujesz świąteczne spotkania w miejscu pracy? Zdecyduj się na catering, np. wigilijny, który dostarczymy we wskazane przez Ciebie miejsce.

Jeśli masz jakieś wątpliwości dotyczące paczek na Boże Narodzenie lub Wielkanoc czy jakichkolwiek innych usług, które oferujemy, skontaktuj się z nami. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

© 2024 Eventino.pl