Paczki świąteczne Puławy

Paczki świąteczne Puławy

Szczegółowy opis

Dla większości Polek i Polaków święta mają szczególne znaczenie. Zarówno Boże Narodzenie, jak i Wielkanoc to okazje, na które chętnie obdarowujemy się prezentami. Jeżeli w Twojej firmie także jest tradycja wręczania upominków, świetnie trafiłeś. Eventino to profesjonalna agencja eventowa, która oferuje zestawy świąteczne dla klientów i pracowników. Działamy na terenie całej Polski, dlatego też chętnie przygotujemy rozmaite kosze i paczki dla Twojego przedsiębiorstwa w Puławach i okolicy.

Czym się kierować przy wyborze upominków świątecznych?

Choć wręczanie podarunków to wyjątkowo przyjemna tradycja, ich przygotowywanie może spędzić sen z powiek. Chcąc zminimalizować Twój wysiłek, proponujemy kilka zestawów, spośród których na pewno wybierzesz te, które spodobają się pracownikom czy klientom.

Przed pojęciem decyzji, powinieneś odpowiedzieć sobie na kilka pytań.

 1. Jaki budżet chcesz przeznaczyć na paczki świąteczne dla pracowników i klientów oraz ile osób pragniesz obdarować?
 2. Czy kosz powinien zawierać uniwersalne produkty, które przypadną do gustu każdemu odbiorcy (np. słodycze, gadżety), czy wolisz spersonalizować zestawy?
 3. Kiedy i w jakich okolicznościach masz zamiar wręczyć upominki dla pracowników?

Oczywiście, na każde z powyższych pytań pomożemy Ci znaleźć najlepszą odpowiedź. Pamiętaj, aby kosze świąteczne (na Boże Narodzenie czy Wielkanoc) dać wszystkim pracownikom danego działu. Nie dopuść do sytuacji, w której ktoś zostanie pominięty.

Uniwersalne i spersonalizowane kosze świąteczne ‒ sprawdź, co znajduje się w proponowanych zestawach

Opakowanie świąteczne to obowiązkowy element każdego zestawu, który proponujemy. W poszczególnych paczkach znajdują się:

 • rozmaite słodycze znanych polskich i zagranicznych firm; czekolady, cukierki, wafelki czy ptasie mleczko to jedne z wielu pyszności, którymi obdarujesz swój zespół,
 • kawy i herbaty, które umilą poranki w pracy i wieczory w domowym zaciszu,
 • zaparzacze do herbaty, ręczne młynki do kawy i kubki, aby obdarowana osoba mogła doskonale przygotować swój ulubiony napój,
 • miody z malinami lub z dodatkiem kakao,
 • skarpetki świąteczne.

Jeśli chcesz spersonalizować kosze, możesz dodać do nich np. wino lub likier.

Spotkanie w pracy czy wigilia firmowa? Gdzie i kiedy wręczyć paczki świąteczne pracownikom?

Zorganizowanie odpowiedniego spotkania jest bardzo istotne. Sam fakt obdarowywania pracowników czy klientów upominkami świątecznymi na Boże Narodzenie lub Wielkanoc jest godny naśladowania. Ważne są także okoliczności, w których paczki zostaną wręczone.

Możesz zdecydować się na spotkanie w miejscu pracy, na które zaprosisz członków poszczególnych zespołów. Jeśli w tradycje Twojego przedsiębiorstwa wpisują się eventy, np. wigilie służbowe, wówczas wręcz prezenty. Za najlepszy czas na obdarowywanie pracowników uważa się 8–10 dni przed Bożym Narodzeniem czy Wielkanocą.

Zalety obdarowywania zatrudnionych koszami świątecznymi

Doskonale wiesz, że wręczając paczkę, wywołasz uśmiech na twarzach pracowników firmy. Z zawartości kosza świątecznego mogą także cieszyć się jego bliscy. Stworzenie miłej atmosfery to jedna z wielu zalet, które ma dawanie upominków podwładnym. Warto także wspomnieć, że w ten sposób:

 • budujesz pozytywny wizerunek swojego przedsiębiorstwa,
 • pokazujesz, że doceniasz członków danych departamentów i zespołów,
 • wzmacniasz więź między pracownikami a firmą,
 • sprawiasz, że poszczególne teamy chętniej i lepiej wykonują swoją pracę.

Zalety wręczania upominków klientom

Warto wspomnieć o utrzymaniu firmy w świadomości kupujących i utrwaleniu ich lojalności ‒ osoby, które otrzymają upominek, chętnie ponownie skorzystają z Twoich usług. Wręczanie zestawów świątecznych klientom ma wiele zalet. Przede wszystkim wzmacnia ono relacje między klientem a przedsiębiorstwem, a co za tym idzie, pozytywnie wpływa na wizerunek marki i dobrze ją promuje.

Dlaczego warto zamówić paczki świąteczne na eventino.pl?

Powodów, dla których warto nam powierzyć proces przygotowywania zestawów świątecznych dla pracowników i klientów na Boże Narodzenie i Wielkanoc, jest wiele.

Przede wszystkim gwarantujemy najwyższą jakość wszystkich produktów znajdujących się w paczkach. Poszczególne kosze pełne są wyrobów najlepszych polskich i zagranicznych marek, od lat cieszących się niesłabnącą popularnością.

Co więcej, działamy na terenie całego kraju. Dlatego też możesz mieć pewność, że kosz zostanie dostarczony pod wskazane miejsce w Puławach czy okolicach w przedświątecznym czasie.

Ważny jest także proces składania zamówień na upominki. Został on maksymalnie uproszczony po to, abyś mógł szybko i bezproblemowo wybrać to, co najlepsze dla Twoich klientów i kontrahentów oraz dla zatrudnionych przez Ciebie osób.

Musimy także wspomnieć o szerokiej działalności naszej agencji. Przygotowywanie kompletów prezentowych na Boże Narodzenie i Wielkanoc to jedna z wielu rzeczy, którymi się zajmujemy. Proponujemy Ci także organizację rozmaitych eventów w Puławach i okolicach, np. wigilii firmowej, na której wręczysz swojemu zespołowi kosze i zestawy świąteczne dla pracowników.

Zapewniamy także profesjonalne wsparcie na każdym etapie realizacji usługi. Możesz skontaktować się z nami przed rozpoczęciem współpracy ‒ chętnie opowiemy o naszych możliwościach ‒ a także w jej trakcie. Wszelkie Twoje spostrzeżenia będą brane pod uwagę podczas tworzenia paczek.

© 2024 Eventino.pl