Paczki świąteczne Szamotuły

Paczki świąteczne Szamotuły

Szczegółowy opis

Nasza firma zajmuje się nie tylko organizowaniem niepowtarzalnych eventów, ale także przygotowywaniem oryginalnych upominków dla klientów z Szamotuł i okolic. Tworzone przez nas zestawy świąteczne dla firm to propozycja dla przedsiębiorców, którzy chcą docenić swoich pracowników lub klientów i wręczyć wielkanocne i bożonarodzeniowe kosze i paczki pełne słodyczy, lub drobiazgów, które mogą przydać się na co dzień lub po prostu wywołają uśmiech na ich twarzach. Sprawdź pełną ofertę naszych upominków i zamów zestawy świąteczne dla firm, którymi obdarujesz swoich klientów lub pracowników.

Kosze świąteczne dla firm na Wielkanoc i Boże Narodzenie

Każdy z nas lubi czuć się wyjątkowy i właśnie tak może się poczuć każdy Twój pracownik lub klient dzięki naszym zestawom świątecznym. Kosze i paczki mogą być dopasowane do osoby, której chciałbyś je wręczyć — wszystko dzięki naszej szerokiej ofercie, pośród której znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Proponujemy zarówno standardowe paczki, jak i kosze świąteczne dla pracowników i klientów, w których znajdą słodkości najbardziej znanych marek takich jak Lind, Ferrero czy Nutella i zestawy pełne drobnych upominków takich jak skarpetki z motywem bożonarodzeniowym lub wielkanocnym, czy kawę lub herbatę. Dla kierowników, menadżerów i dyrektorów doskonale sprawdzą się bardziej paczki wypełnione po brzegi nie tylko słodkościami, ale także wyposażone w alkoholowe trunki w postaci win.

Nasze zestawy świąteczne dla klientów i pracowników mogą również, zamiast słodyczy zawierać aromatyczne kawy lub herbaty, a także niezbędne wyposażenie do ich zaparzania w postaci ręcznego młynka do kawy, zaparzacza do herbaty czy porcelanowych kubków. Ale to nie wszystko, co możesz znaleźć w naszych koszach i paczkach…

Upominki dla pracowników na Wielkanoc i Boże Narodzenie

Poza standardowymi modelami naszych wielkanocnych i bożonarodzeniowych paczek i koszy dla firm proponujemy także bardziej indywidualne rozwiązania, które możesz samodzielnie dopasowywać do swoich potrzeb. W naszych świątecznych zestawach Twoi pracownicy i klienci mogą znaleźć słodkości, alkohol, owoce oraz firmowe gadżety. Pen drive, kubek, notes czy inne drobne upominki opatrzone logo oraz nazwą marki sprawiają, że paczka czy kosz staje jedyny w swoim rodzaju, a pracownik czuje się doceniony i wyróżniony. Takie podejście z pewnością wpłynie na pozytywnie na jego opinię o Twojej marce, szczególnie że okres Wielkanocy i Bożego Narodzenia to szczególny czas, w którym takie gesty są mile widziane także ze względów marketingowych.

Zestawy świąteczne dla klientów na Wielkanoc i Boże Narodzenie

Kosze i paczki z firmowymi gadżetami z indywidualnym nadrukiem to doskonały pomysł nie tylko dla firm, które chcą podkreślić swoją sympatię, wręczając jednocześnie drobny upominek swoim klientom, ale także dla przedsiębiorstw, które chcą zwiększyć swoją renomę i ocieplić wizerunek swojej marki. Nie od dziś wiadomo, że wielkanocne i bożonarodzeniowe upominki z nadrukiem logo lub nazwy marki są także mobilnymi reklamami danej marki – klienci dzięki temu pomagają Twojej firmie zdobywać kolejnych odbiorców, którzy być może skorzystają z Twojej oferty.

Dlatego, jeśli jesteś przedsiębiorcą z Szamotuł lub okolic i chcesz wręczyć swoim klientom, lub pracownikom niepowtarzalne zestawy z okazji Wielkanocy, lub Bożego Narodzenia, koniecznie sprawdź ofertę naszych świątecznych paczek i koszy. Ich zawartość ustalana jest indywidualnie, zgodnie z Twoimi oczekiwaniami – wystarczy, że skontaktujesz się z naszymi doradcami, aby wspólnie stworzyć wymarzony projekt upominków. Po Twojej akceptacji nie pozostaje nam nic innego jak zrealizowanie całego zamówienia i dostarczenie gotowych zestawów upominkowych do wyznaczonego przez Ciebie miejsca.

© 2024 Eventino.pl