Paczki świąteczne Tulce

Paczki świąteczne Tulce

Szczegółowy opis

Jesteś przedsiębiorcą z Tulec i chcesz sprawić miły gest swoim pracownikom lub klientom z okazji Bożego Narodzenia, lub Wielkanocy? Sprawdź nasze paczki i kosze świąteczne dla firm i przekonaj się, że w naszej ofercie znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, aby zadbać o uśmiech na wizerunku swoich pracowników, lojalność wobec klientów czy nawet popularność i wizerunek swojej marki.

Zestawy świąteczne dla firm na Wielkanoc i Boże Narodzenie

Każdy z nas doskonale wie, że czas Wielkanocy oraz Bożego Narodzenia jest wyjątkowy pod każdym względem. Nie tylko w naszych domach obchodzone są te najważniejsze święta w roku, ale często także w firmach. Organizowane przez przedsiębiorców spotkania to doskonała okazja nie tylko na to, by złożyć życzenia, ale także docenić lojalność swoich pracowników i klientów. Nasze zestawy świąteczne to pomysł na mały podarunek, który umili ten wyjątkowy czas i pozwoli rozkoszować się chwilą spędzoną w gronie najbliższych.

W naszych zestawach pracownicy i klienci Twojej firmy mogą znaleźć zarówno słodycze, jak i alkohol, herbatę, kawę czy nawet akcesoria do ich zaparzania. Zawartość koszy i paczek ustalasz indywidualnie — każdy z nich może zostać wyposażony w zupełnie inne upominki, a nawet firmowe gadżety w postaci pendrive, notesów czy kubków z logo i nazwą Twojej marki.

Paczki świąteczne dla pracowników na Wielkanoc i Boże Narodzenie

Każdy przedsiębiorca wie, że dbanie o swoich pracowników jest najważniejszym zadaniem. Dlatego, aby podkreślić swoją sympatię oraz wdzięczność za wkład w rozwój firmy warto wykorzystać od tego wszelkie okazje, w tym Wielkanoc i Boże Narodzenie. Kosze i zestawy świąteczne z upominkami dostępne są w kilku modelach do wyboru – pracownicy znajdą w nich zarówno słodycze, jak i drobne prezenty w postaci skarpetek z tematycznym nadrukiem, kawę, herbatę, a także wino lub likier. Pamiętaj, że każdy zestaw możemy dla Ciebie spersonalizować i stworzyć dokładnie takim, jakie chciałby dostać Twój pracownik. Wystarczy, że złożysz zamówienie wystarczająco wcześniej, abyśmy zdążyli zrealizować paczki i kosze, które spełnią oczekiwania każdej osoby, która zostanie nimi obdarowana.

Zestawy świąteczne dla klientów na Wielkanoc i Boże Narodzenie

Chcesz docenić lojalność klientów swojej firmy i sprawić, że zapamiętają Twój miły gest z okazji Bożego Narodzenia lub Wielkanocy? Do wyboru masz jeden z naszych standardowych koszy lub paczek z upominkami w postaci słodyczy, kawy, herbaty czy alkoholu. Ale nie tylko! Dla najbardziej wymagających klientów sprawdzą się także nasze zestawy z porcelanowym kubkiem, zaparzaczem do herbaty lub młynkiem do kawy. Swoim kontrahentom możesz wręczyć także zestawy z drobnymi upominkami takimi jak notesy, kubki czy pendrive firmowy z nadrukiem logo lub nazwy Twojej marki. Pozwoli to nie tylko zapewnić efektowny i przydatny prezent w bożonarodzeniowym lub wielkanocnym koszu, lub paczce pełnej słodkości, ale także pomoże reklamować Twoją firmę poza jej murami.

Paczki świąteczne — Tulce

Naszą ofertę kierujemy do przedsiębiorców z Tulec i okolic, którzy chcą w efektowny sposób życzyć swoim klientom i pracownikom spokojnych i radosnych świąt Bożego Narodzenia lub Wielkanocy. Aby złożyć zamówienie na kosze lub paczki wystarczy, że skontaktujesz się z naszymi doradcami pod numerem +48 604 486 495 lub mailem kontakt@eventino.pl i przekażesz nam szczegóły tego, jak chcesz, aby wyglądały paczki i kosze. Zrobimy co w naszej mocy, aby efekt przerósł oczekiwania – po akceptacji projektu zestawów rozpoczniemy realizację Twojego zamówienia, które następnie zostanie dostarczone o określonej porze i podany adres na terenie Tulec lub okolic.

© 2024 Eventino.pl