Paczki świąteczne Wałbrzych

Szczegółowy opis

Święta Bożego Narodzenia czy Wielkiej Nocy to momenty, kiedy zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym warto trochę zwolnić, znaleźć chwilę dla bliskich, a także sprawić innym radość niezapomnianymi prezentami. Chętnie pomożemy w przygotowaniu trafionych i elegancko zapakowanych upominków dla pracowników. W oferowanych przez nas zestawach mogą znaleźć się nie tylko słodycze, lecz również różnego rodzaju gadżety firmowe z logo marki, które pozwolą budować z nią miłe wspomnienia. Przygotowujemy kosze świąteczne dla pracowników oraz klientów nie tylko na Boże Narodzenie, lecz i na Wielkanoc. Poza tym kompletujemy także paczki prezentowe w sam raz dla najmłodszych. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty w Wałbrzychu oraz innych miastach!

Idealny sposób na docenienie pracownika

Czasami trudno wyrazić swoją wdzięczność słowami. Jak więc docenić osobę, która codziennie profesjonalnie wykonuje na rzecz firmy swoją pracę, wykazując się przy tym inicjatywą i zaangażowaniem? Bez wątpienia można podziękować jej za to miłym gestem, jakim są oferowane przez nas paczki świąteczne dla pracowników. To szybki i prosty, a przy tym efektowny sposób nagrodzenia swoich pracowników oraz wprowadzenia ich w przyjemny klimat świąt Bożego Narodzenia czy też Wielkanocy. Szefowie oraz kierownicy działów nie muszą tracić cennego czasu na samodzielne kompletowanie upominków, bowiem my zrobimy to za nich według konkretnych wytycznych. Dzięki temu pracownicy mogą otrzymać eleganckie oraz przede wszystkim jednakowe zestawy świąteczne, co sprawi, że nikt nie poczuje się niesprawiedliwie potraktowany. Jeśli natomiast celowo chce się wyróżnić kogoś, kto specjalnie zasłużył się w strukturach firmy, można zamówić dla niego większy upominek wzbogacony o dodatkowe produkty. Zapewniamy możliwość personalizacji zamówień!

Szansa na zbudowanie więzi z klientem

Aby jakakolwiek relacja mogła trwać i się rozwijać, trzeba odpowiednio o nią dbać. To samo dotyczy kontaktów biznesowych. Często niełatwo pozyskać szerokie grono klientów, kiedy na rynku jest duża konkurencja. Jeśli natomiast się to uda, warto utwierdzić ich w przekonaniu, że wybrali dobrze. Jak to zrobić? Na przykład poprzez wysyłanie przygotowanych na zamówienie zestawów świątecznych dla klientów i pracowników. Dobrym pomysłem jest wzbogacenie ich o gadżety z logo firmy. Mogą to być na przykład pendrive’y, kubki, długopisy czy też inne przedmioty, które podczas codziennego użytkowania będą w pozytywny sposób przypominały o konkretnej marce. Jeśli klientów jest wielu, najlepiej przygotować pakiet zestawów świątecznych dla tych najbardziej zaufanych, z którymi współpracuje się już od lat. Przy niewielkim gronie warto jednak pomyśleć też o tych nowych. Taka paczka na Boże Narodzenie czy święta wielkanocne z pewnością zachęci ich do budowania długotrwałych relacji biznesowych.

Co może znaleźć się w paczkach upominkowych?

Zwykle, szczególnie w dużych firmach, kierownik nie zna zbyt dobrze gustów i preferencji wszystkich swoich podwładnych. Dlatego warto tak podejść do przygotowania paczek świątecznych dla pracowników, aby były uniwersalne i przypadły do gustu wszystkim obdarowanym. Najlepiej w charakterze tego typu upominku sprawdzi się kawa, herbata oraz wysokiej jakości słodycze. Kosz świąteczny dla pracownika może także zawierać firmowe gadżety lub być bardziej spersonalizowany, jeśli zamawiający zna gust konkretnej osoby. Oczywiście liczy się również estetyka zestawów świątecznych. Jak wiadomo, zanim rozpakuje się prezent, ocenia się go na podstawie opakowania. Z tego względu troszczymy się niezmiennie o atrakcyjny i zachęcający wygląd przygotowywanych przez nas paczek świątecznych dla pracowników.

Upominki dla najmłodszych

Przygotowujemy nie tylko zestawy świąteczne dla klientów i pracowników, lecz również dla tych, którzy szczególnie niecierpliwie wypatrują pierwszej gwiazdki czy też malowania pisanek. W końcu nie tylko dorośli, lecz również – a może przede wszystkim – dzieci uwielbiają dostawać prezenty. Właśnie dlatego także dla podopiecznych przedszkoli, szkół czy innych placówek przygotowujemy paczki świąteczne. Wałbrzych to miasto, na którego terenie realizujemy wiele zamówień, a tym samym wywołujemy na twarzach najmłodszych mnóstwo szerokich uśmiechów. Z naszej oferty często korzystają pedagodzy i nauczyciele, którzy chcą sprawić swoim podopiecznym radość i wprowadzić ich tym miłym gestem w magiczny nastrój świąt Bożego Narodzenia albo Wielkanocy. To także doskonały pomysł na obdarowanie dzieci pracowników!

Jak złożyć zamówienie?

Niezależnie od liczby zleceń, dbamy o to, by wszystkie realizować profesjonalnie i dostarczać w terminie. Jak złożyć zamówienie na upominki dla pracowników? Wystarczy skontaktować się z nami, najlepiej telefonicznie, by ustalić kwestię budżetu oraz wszelkie inne szczegóły dotyczące paczek. Następnie w oparciu o przeprowadzony wywiad przedstawiamy dopasowaną do potrzeb ofertę. Jeśli zostanie ona zaakceptowana, przystępujemy do kompletowania zestawów świątecznych dla klientów i pracowników. Na tym etapie zamawiający może wprowadzać jeszcze zmiany do zamówienia. Na koniec dostarczamy przygotowane paczki świąteczne pod wskazany adres w Wałbrzychu lub innym mieście. To moment, w którym wreszcie mogą spełnić swoją zadanie, czyli wywołać uśmiech na twarzy obdarowanego.

Starannie skompletowane i pięknie zapakowane kosze świąteczne dla pracowników oraz klientów to doskonały pomysł na ich docenienie i zbudowanie z nimi trwałych, biznesowych relacji. Wałbrzych oraz inne miastach w Polsce to miejsca, w których można skorzystać z naszego profesjonalnego wsparcia w zakresie paczek prezentowych. Zapraszamy do wyboru oferty Eventino!

© 2024 Eventino.pl