Degustacja Alkoholu

Degustacja Alkoholu

Szczegółowy opis

Single malt, chardonnay, apa – każdy słyszał te nazwy, ale pewnie nie wszyscy znają różnice pomiędzy konkretnymi gatunkami wina, piwa i whisky. Degustacja alkoholi to zatem doskonała okazja do zdobycia wiedzy i skosztowania wyjątkowej jakości trunków pod okiem specjalistów.

Niezapomniana degustacja whisky

Zabierzemy Twoich pracowników w podróż po fascynującym świecie tego złocistego alkoholu. W trakcie warsztatów opowiemy historię whisky, zdradzimy sekrety jej produkcji, a także postaramy się nauczyć rozpoznawać jej określone rodzaje. Po kilkugodzinnym spotkaniu każdy będzie doskonale wiedział, czym różni się single malt od blended malt oraz z jakich regionów pochodzą określone odmiany whisky.

Podróż po krainie win

Jak jest różnica pomiędzy australijskim shirazem a włoskim merlotem? W jakiej temperaturze powinno się serwować określony rodzaj wina? Podczas warsztatów zorganizowanych przez Eventino najwybitniejsi sommelierzy zapoznają uczestników z zasadami savoir-vivre obowiązującymi przy konsumpcji tego szlachetnego alkoholu i postarają się wskazać różnice pomiędzy określonymi gatunkami. Degustacja wina łącząca teorię z praktyką z pewnością przyda się w trakcie spotkań biznesowych.

Wszystko, co musisz wiedzieć o piwie

Może się wydawać, że ten popularny trunek nie kryje w sobie żadnych tajemnic. Jednak piwo, wbrew pozorom, to niezwykle złożony alkohol, w którym profesjonalni kiperzy potrafią odnaleźć całą gamę smaków i aromatów. Jego historia sięga kilku tysięcy lat wstecz i może zadziwić każdego! Degustacja piwa zorganizowana przez naszych specjalistów odkryje tajniki wiedzy i zachwycające fakty z dziejów browarnictwa na całym świecie!

Degustacje alkoholi w Eventino

Whisky, wino, piwo – zorganizujemy dla Ciebie i Twoich pracowników niezapomniane warsztaty, na których opowiemy o wybranym trunku. Każde spotkanie jest podzielone na część teoretyczną i praktyczną. Gwarantujemy, że utrzymane w lekkim i zabawnym tonie kursy pod okiem wykwalifikowanych specjalistów pozostaną w pamięci uczestników na długo!

© 2024 Eventino.pl