Olimpiada firmowa

Olimpiada firmowa

Szczegółowy opis

Rywalizacja, która pobudza do działania, doskonale wpływa na poczucie przynależności do grupy i sprawia, że wspólnie spędzony czas będzie należał do wyjątkowo udanych? Mamy coś specjalnego dla poszukujących niebanalnych pomysłów! Olimpiada firmowa to świetny sposób, aby zagrzać współpracowników do działania. Do wyboru na uczestników czeka kilka konkurencji do wykonania w grupach. Świetna zabawa, porządna dawka adrenaliny, możliwość zdobycia nagrody – trudno o bardziej udaną imprezę integracyjną!

Nieszablonowa integracja? Olimpiada firmowa to świetne rozwiązanie!

Olimpiada firmowa to jedyne w swoim rodzaju zawody, w których uczestnicy mierzą się z różnorodnymi wyzwaniami. Stawienie im czoła wymaga z jednej strony ducha rywalizacji, z drugiej zaś współpracy w grupie – obie te kwestie przyczyniają się w tym przypadku do zacieśnienia więzi między pracownikami i pozwalają im się poznać od innej strony. Olimpiada dla firm dostarcza mnóstwo rozrywki, śmiechu, pozwalając rozładować napięcie i naładować baterie. Jest doskonałym rozwiązaniem dla przedsiębiorstw o różnym charakterze działalności.

Jak wygląda organizowana przez nas olimpiada dla firm?

Olimpiada firmowa może przybierać różnorodne formy. Jest możliwa do zorganizowania zarówno w budynku, jak i w plenerze, a ponadto może uwzględniać różnego rodzaju konkurencje. Preferowany czas trwania zabawy, stopień jej trudności oraz liczba uczestników, to kwestie, które bierzemy pod uwagę podczas zapoznawania się z Twoimi potrzebami. Dzięki ich znajomości możemy przygotować taką olimpiadę firmową, która z powodzeniem zaangażuje Twoich pracowników i zapewni im ogrom dobrej zabawy.

Olimpiada dla firm może stanowić mniejszą lub większą część imprezy, którą pomożemy Ci urozmaicić także innymi usługami z naszej oferty. Z doświadczenia wiemy, że zawody w grupach z możliwością zdobycia nagrody to świetny pomysł na jedną z pierwszych aktywności, która pomoże uczestnikom lepiej się poznać i ewentualnie przełamać lody.

Olimpiada firmowa – kiedy warto postawić na taką atrakcję?

Olimpiada dla firm to atrakcja, która sprawdza się w przypadku pracowników w różnym wieku, a dzięki temu, że tematyka konkurencji może być dostosowana do indywidualnych potrzeb, jest doskonałą rozrywką dla przedsiębiorstw z różnych branż. Zawody z powodzeniem zintegrują również zespół złożony z osób, między którymi są spore różnice wiekowe. Jesteś zainteresowany zorganizowaniem wraz z nami olimpiady firmowej? Skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo lub za pomocą formularza na dole strony.

Wybrana atrakcja jest dostępna jedynie na terenie miast Poznań, Wrocław, Łódź i Warszawa. Możemy jednak zorganizować piknik, który składa się z wielu atrakcji w dowolnym miejscu w Polsce.

© 2024 Eventino.pl