Virtual Reality

Virtual Reality

Szczegółowy opis

Poczuj się niczym w zupełnie innym świecie! Dzięki nam branża gamingowa zwita nie tylko w pokojach zapalonych graczy, ale również i w firmie czy podczas zabawy urodzinowej. Oferujemy wynajem gogli VR na imprezy, a także na inne wydarzenia, dzięki którym każdy będzie mógł spróbować tego genialnego wynalazku. Opuść na moment świat, który Cię otacza – czeka na Ciebie pełna tajemnic wirtualna rzeczywistość i symulator, który pomoże Ci zobaczyć prawdziwe cuda i jeszcze lepiej wcielić się w bohatera gry.

Stanowisko VR – na eventy i dla firm

Symulatory VR na wynajem to prawdziwa gratka, która pozwala przenieść zabawę na zupełnie nowy poziom nieograniczonej zabawy! Dzięki niemu możesz nie tylko spędzać czas z przyjaciółmi w otaczającym Cię świecie, ale również przenieść się z nimi w rozszerzoną wirtualną rzeczywistość – tam z kolei możesz robić co tylko żywnie Ci się podoba! Odkryj możliwości wynajmu gogli VR w Event For You i zdejmij ograniczenia przenosząc się w cyfrowy świat, gdzie wszystko jest możliwe! Zapewniamy nie tylko możliwość skorzystania ze stanowiska VR na imprezy i eventy, ale również i gry przeznaczone pod ten genialny sprzęt!

Wybrana atrakcja jest dostępna jedynie na terenie miast Poznań, Wrocław, Łódź i Warszawa. Możemy jednak zorganizować piknik, który składa się z wielu atrakcji w dowolnym miejscu w Polsce.

Wirtualna rzeczywistość na eventy i imprezy

Poczuj emocje niczym na prawdziwym rollercoasterze lub pokonuj potwory i demony wcielając się w fantastycznego bohatera. Wirtualna rzeczywistość na wynajem to wyższy poziom immersji, dzięki której poczujesz prawdziwe emocje! Spraw, żeby organizowana przez Ciebie impreza była naprawdę udana dzięki symulatorom rozszerzonego cyfrowego świata. Nadaj domówce zupełnie nowy poziom rozrywki. Pozwoli na to przygotowane przez nas stanowisko i gogle wirtualnej rzeczywistości.

Wynajem stanowiska i gogli rozszerzonego świata

Polecamy je nie tylko na imprezy firmowe i eventy, ale również chętnie wypożyczamy na zwykłe spotkania z przyjaciółmi. Dzięki nim z całą pewnością będziecie się doskonale bawić nawet w małym gronie. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i odwiedzin w świecie zupełnie oderwanym od tego, który nas otacza.

© 2024 Eventino.pl