Warsztaty

Warsztaty "mały chemik" dla dzieci

Szczegółowy opis


A gdyby tak przenieść się podczas przyjęcia urodzinowego do zaczarowanego świata eksperymentów, nauczyć się robić magiczne mikstury i zamieniać zwykłą wodę w pyszny sok? Teraz niemożliwie staje się możliwe, a wszystko za sprawą organizowanych przez zespół Eventino warsztatów dla dzieci!

Mały chemik – gra, zabawa i bezcenna nauka w jednym!


Przyjęcia urodzinowe i kinderbale mogą przyjmować różne formy. Do wyboru mamy przeróżne atrakcje, które nie tylko sprawiają prawdziwą frajdę, lecz jednocześnie uczą w zabawny i ciekawy sposób! Warsztaty „Mały chemik” dla dzieci to doskonały sposób na zapoznanie wszystkich uczestników imprezy z fascynującym światem probówek i eksperymentów. Goście, zarówno młodsi, jak i nieco starsi, zamienią się na kilka godzin w prawdziwych naukowców, którzy zgłębiają największe tajemnice wszechświata!

Warsztaty mały chemik – cena


Koszt zorganizowania pokazu dla dzieci zależy przede wszystkim od rodzaju eksperymentów, czasu ich trwania i liczby uczestników. W cenę wliczona jest opieka animatora, niezbędny sprzęt (jak próbówki, szkła czy odczynniki) oraz… świetna zabawa! Gwarantujemy, że przyjęcie z ciekawymi grami i doświadczeniami z pogranicza magii zapadnie w pamięci każdego malucha!

© 2024 Eventino.pl