O Nas

 

Eventino to synonim dobrej zabawy! Jesteśmy agencją eventową, która zajmuje się organizacją imprez i dostarczaniem rozrywki na najwyższym poziomie. W realizowanych przez nas projektach znajdują się zarówno przyjęcia prywatne, jak i imprezy firmowe. Organizujemy wydarzenia mniej i bardziej oficjalne – zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Urządzamy urodziny, koncerty, konferencje, warsztaty, pikniki firmowe i wiele innych uroczystości. Zapewniamy atrakcje, gry, dekoracje, a także catering. Wybierając Eventino, stawiasz na profesjonalizm i kompleksową obsługę imprezy, która bez wątpienia na długo zapisze się w pamięci Twoich gości.

Eventino – gwarancja świetnej zabawy

W Eventino wiemy, jak ważną rolę odgrywa w życiu zabawa. Często lekceważona i niedoceniana, stanowi źródło radości i odskocznię od codziennych problemów. Chwile relaksu i śmiechu wśród najbliższych to nie luksus, ale ważny element życia, bez którego trudno o balans i dobry humor. Zabawa pozwala się odprężyć i docenić to, co w życiu najważniejsze. Jest świetnym sposobem na odreagowanie i spędzenie wartościowego czasu z innymi. Daje okazję do zawierania nowych znajomości i pielęgnowania ważnych relacji. To ona wynagradza wszelkie trudności i problemy dnia codziennego. Nadaje życiu smak i inspiruje do działania.

W Eventino doskonale zdajemy sobie z tego sprawę i pragniemy dostarczać Ci rozrywki dostosowanej do Twoich oczekiwań. Naszą siłą jest zgrany, otwarty i wrażliwy na potrzeby innych zespół, dla którego praca z ludźmi to przede wszystkim czysta przyjemność. W Eventino nie boimy się wyzwań i dokładamy wszelkich starań, aby wnosić w życie uczestników imprez niezapomniane chwile radości.

Eventino – spersonalizowana oferta

Wiemy, że kluczem do powodzenia każdej imprezy są ludzie! Ich potrzeby, wymagania, upodobania – to one są najważniejsze i udane przyjęcie dla każdego będzie oznaczało coś innego. Dlatego właśnie stawiamy na indywidualne podejście do klienta. Choć w naszej ofercie znajdziesz atrakcje typowe dla konkretnego rodzaju wydarzeń i imprez, jesteśmy otwarci na wszelkie personalizacje i możliwie najlepsze dostosowywanie części elementów do Twoich osobistych oczekiwań. Co możemy dla Ciebie zrobić? Oprócz standardowych wydarzeń, jak przyjęcia urodzinowe czy imprezy firmowe, organizujemy również przedsięwzięcia o mniej oczywistej formie. Pokazy magii? Paintball dla firm? Warsztaty malarskie? A może pokaz barmański? W Eventino nie znamy słowa „nuda”! Nasza oferta jest bardzo zróżnicowana i pełna ciekawych form aktywności, które urozmaicą każdą ważną uroczystość i zagwarantują gościom niezapomniane chwile. Jesteśmy po to, by dostarczać radości – bez względu na to, co ją zagwarantuje. Żadne życzenie nie jest dla nas dziwne! Choć niektóre z różnych względów, np. bezpieczeństwa mogą być niewykonalne, jesteśmy otwarci na nawet najbardziej fantazyjne sugestie – kto wie, może odkryjemy wśród nich coś, co zasługuje na stałe miejsce w ofercie?

Eventino – pozostałe propozycje

Poza organizacją imprez zajmujemy się również dostarczaniem różnego rodzaju atrakcji na wydarzenia i przyjęcia zewnętrzne. Zapewniamy m.in. cateringi śniadaniowe, grillowe, piknikowe oraz wigilijne, dmuchane place zabaw, ścianki wspinaczkowe, maszyny do waty cukrowej czy gokarty. Organizujemy również gry sportowe i zabawy dla dzieci oraz spotkania ze zwierzętami. Bez względu na to, co podpowiada Ci wyobraźnia – prawdopodobnie odnajdziesz to w naszej ofercie. Ogromnym atutem Eventino jest nie tylko doskonała umiejętność organizacji imprez, ale również kreatywność i elastyczność.

Wszystko, co robimy, powstaje z pasji do zabawy i otwartości do ludzi. To przecież dla nich pracujemy –  urządzamy zabawy i w każdą organizowaną imprezę wkładamy mnóstwo serca i zaangażowania. Nic nie sprawia nam większej radości niż uśmiech na twarzach osób, które uczestniczą w wydarzeniach realizowanych przez Eventino. Świadomość, że dzięki nam ktoś chociaż przez chwilę poczuł się beztrosko i zapomniał o codziennych problemach, jest dla nas absolutnie bezcenna.

Zobacz, jak wiele radości dostarczamy i dołącz do grona zadowolonych klientów Eventino!

© 2024 Eventino.pl