Zestawy świąteczne - pomysł na firmowy prezent

Szczegółowy opis

Klasyczne wiklinowe kosze, paczki w kartonach czy torbach bawełnianych, dekoracyjne walizki czy kuferki nawiązujące do przeszłych czasów, a może drewniane skrzynki czy bambusowe tacki świąteczne? Pomysłów na świąteczne zestawy prezentowe nie brakuje. Jednak w sytuacji, gdy brakuje czasu lub budżetu na spersonalizowaną zawartość zestawów świątecznych firmowych, warto sięgnąć po gotowe zestawy świąteczne. Sprawdzą się one zarówno w sytuacji, gdy wysyłamy prezenty do klientów, jak i gdy chcemy zapewnić ważnych partnerów biznesowych o tym, jak wiele dla nas znaczy współpraca z nimi.

Zestawy świąteczne dla klientów

Wiele firm praktykuje różnorodne formy obdarowywania klientów. Niektórzy wysyłają świąteczne zestawy prezentowe do wybranych najważniejszych osób, które regularnie korzystają z produktów czy usług oferowanych przez biznes. Inne biznesy organizują np. konkursy w mediach społecznościowych, aby nagrodzić wybranych klientów zestawami świątecznymi. Firmowa strategia może zakładać również dołączanie upominków w tej formie do każdej transakcji dokonanej w okresie przedświątecznym, dzięki czemu zestawy świąteczne dla klientów stają się dodatkową zachętą do skorzystania z usług danego przedsiębiorstwa. W ten sposób gadżety z logo firmy trafiają do wielu domów. Jeśli przygotowane upominki będą ciekawe i zachęcą obdarowanych do podzielenia się swoimi wrażeniami w mediach społecznościowych (np. pod jednym konkretnym hasztagiem), może to skutkować dodatkową promocją w postaci pozytywnych wzmianek o danej firmie i dotarciem do nowych potencjalnych klientów dzięki sile social media. Przygotowując zestawy świąteczne dla klientów, najważniejszym jest więc zastanowienie się, co chcemy dzięki nim osiągnąć.

Zestawy świąteczne dla firm

Jeśli chodzi o zestawy świąteczne, firmowe realia są nieco inne niż w przypadku klientów. Wiele firm otrzymuje co roku mnóstwo prezentów od kontrahentów: win, długopisów, notesów, kalendarzy. Kluczem przy doborze świątecznych zestawów prezentowych będzie przede wszystkim ich użyteczność dla kontrahenta – istotny jest przemyślany dobór upominków, które znajdą się w koszyku czy skrzynce. Nie chodzi bowiem tylko o zamanifestowanie logo firmy, a pokazanie partnerowi, że doceniamy współpracę z nimi i chcemy, aby układała się ona pomyślnie przez następne 12 miesięcy. Zestawy świąteczne dla firm mogą zawierać więc np. nawiązania do wspólnie podjętych działań – np. mini-model samochodu wprowadzonego na rynek przez oba podmioty biznesowe. Dobrze sprawdzają się nieco bardziej nietuzinkowe upominki, które wciąż pozostają uniwersalne, jak np. bestsellerowe książki z branży czy album muzyczny z przyjemnymi dla ucha piosenkami, które umożliwiają odstresowanie się. Gdy menedżerowie będą zalewani kalendarzami lub długopisami, z pewnością docenią tak nietypowe podarki – szczególnie, gdy rzeczywiście z nich skorzystają, zamiast odłożyć na bok na kolejnych kilka miesięcy.

Gdy czas nagli, przyjęcie świąteczne dla partnerów biznesowych tuż-tuż, a pomysłu na upominki wciąż brakuje, można skorzystać również z gotowych zestawów świątecznych, które doskonale sprawdzą się w każdym kontekście i nie obciążą znacząco firmowego budżetu.

Jeśli szukasz pomysłu na podarunki dla pracowników wybierz kosze prezentowe, Poznań jest pełen agencji eventowych, które zaproponują przygotowanie upominków, jednak tylko w Eventino.pl dostaniesz skrojoną na miarę, przemyślaną i dopasowaną do Twojego biznesu ofertę.

© 2024 Eventino.pl