Gry integracyjne

Gry integracyjne

Szczegółowy opis


Zapomnij o nudnym spotkaniu w biurze, ponurych twarzach skupionych wokół stołu konferencyjnego czy spoglądaniu na zegarek przez tych najbardziej niecierpliwych. Zamiast organizować kolejne nudne spotkanie dla pracowników, zapewnij zespołowi doskonałą rozrywkę w wydaniu Eventino! Nasza oferta przekona każdego, kto żądny jest dobrej zabawy, która nie tylko rozerwie, ale także jednoczy grupę.

Wybrana atrakcja jest dostępna jedynie na terenie miast Poznań, Wrocław, Łódź i Warszawa. Możemy jednak zorganizować piknik, który składa się z wielu atrakcji w dowolnym miejscu w Polsce.

Sprawdź nasze inne atrakcje

Gry i zabawy integracyjne dla dorosłych


Proponowana przez nas oferta zabaw dla dorosłych jest naprawdę imponująca. Dzięki nam zyskujesz możliwość zorganizowania grupowego spotkania w wyjątkowej oprawie. Gry integracyjne dla pracowników to idealny sposób na to, aby zagrzać zespół do działania i przekazać mu dobre nowiny o rozwoju firmy w oryginalny sposób. Zapomnij o nudzie, zniecierpliwieniu czy niezadowoleniu: postaw na wyobraźnię i dobrą rozrywkę na poziomie!

Gry integracyjne dla pracowników


Co proponujemy? Organizujemy gry integracyjne dla firm w przeróżnych stylach. Od klasycznych już zabaw dla dorosłych, jak koło fortuny i piłkarzyki stołowe, po znacznie bardziej kreatywną rozrywkę dla pracowników w postaci mega jengi lub byka rodeo. Wyobraź sobie spotkanie w grupie, które zamiast ziewaniem zakończy się podekscytowaniem zespołu! Wystarczy, że opowiesz nam, jak wyobrażasz sobie imprezę firmową, a my zaproponujemy Ci najlepsze rozwiązanie.


Gry integracyjne dla dorosłych w wydaniu Eventino dostępne są w bardzo wielu formatach: możesz zdecydować się na klasyczne spotkanie firmowe, podczas którego grupa weźmie udział w grach zręcznościowych lub logicznych. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby nieco zaszaleć i zagrzać zespół pracowników do prawdziwej rywalizacji, na przykład podczas mega twistera czy zawodów strzeleckich.

© 2023 Eventino.pl