Pokazy barmańskie

Pokazy barmańskie

Szczegółowy opis

Osoby odpowiedzialne za organizację imprez firmowych często zastanawiają się, w jaki sposób można je uatrakcyjnić. Dobrym i sprawdzonym pomysłem, który z pewnością pozytywnie zaskoczy zaproszonych gości, jest pokaz barmański flair. Jesteś ciekawy, na czym polega ta sztuka?

Pokaz sztuki barmańskiej flair

Kto powiedział, że przygotowywanie drinków w czasie firmowej kolacji musi być nudne? Latające szklanki, wirujące w powietrzu butelki, zapierające dech w piersiach sztuczki – tak właśnie wygląda proces tworzenia kolorowych koktajli w wykonaniu współpracujących z nami profesjonalistów. Doskonale zsynchronizowane z muzyką widowisko, w trakcie którego prawdziwi mistrzowie prezentują bezcenne umiejętności, zakończone wybuchem ognia… chyba nie ma na świecie osoby zdolnej oprzeć się Flair Show.

Pokazy barmańskie – cena

Koszt zorganizowania widowiska uzależniony jest o wielu czynników. Musimy wziąć pod uwagę m.in. dojazd na miejsce imprezy, rodzaj atrakcji, które mają wzbogacić sztukę itp. Jeśli chciałbyś, by nasza agencja zorganizowała dla Twojej firmy pokaz flair, to skontaktuj się z nami w celu ustalenia szczegółów. Jesteśmy przekonani, że zaproponowana cena mile Cię zaskoczy!

Sprawdź nasze inne atrakcje

Pokazy barmańskie w Eventino

Naszą agencję tworzy zespół doświadczonych specjalistów, którzy doskonale znają się na swoim fachu. Impreza firmowa, wyjazd integracyjny czy piknik firmowe – potrafimy zorganizować dosłownie wszystko. Do każdego wydarzenia dobieramy odpowiednie atrakcje – cena nie gra tu głównej roli, dopasujemy się do możliwości Klienta.

Flair Show to niezapomniane widowisko, idealne na kolacje biznesowe czy różnego rodzaju wydarzenia dla dorosłych. Współpracujący z nami barmani to mistrzowie w swojej dziedzinie, którzy potrafią przygotowywać drinki w artystyczny sposób. To nie jest zwykłe serwowanie koktajli, to prawdziwa sztuka! Efekty świetlne i pirotechniczne, zdumiewająca ekwilibrystyka, a co najważniejsze pełne zaangażowanie publiczności w atrakcyjnej cenie – to właśnie oferujemy w Eventino!

© 2023 Eventino.pl