Gry integracyjne

Gry integracyjne

Szczegółowy opis


Zapomnij o nudnym spotkaniu w biurze, ponurych twarzach skupionych wokół stołu konferencyjnego czy spoglądaniu na zegarek przez tych najbardziej niecierpliwych. Zamiast organizować kolejne nudne spotkanie dla pracowników, zapewnij zespołowi doskonałą rozrywkę w wydaniu Eventino! Nasza oferta przekona każdego, kto żądny jest dobrej zabawy, która nie tylko rozerwie, ale także jednoczy grupę.

Wybrana atrakcja jest dostępna jedynie na terenie miast Poznań, Wrocław, Łódź i Warszawa. Możemy jednak zorganizować piknik, który składa się z wielu atrakcji w dowolnym miejscu w Polsce.

Gry i zabawy integracyjne dla dorosłych


Proponowana przez nas oferta zabaw dla dorosłych jest naprawdę imponująca. Dzięki nam zyskujesz możliwość zorganizowania grupowego spotkania w wyjątkowej oprawie. Gry integracyjne dla pracowników to idealny sposób na to, aby zagrzać zespół do działania i przekazać mu dobre nowiny o rozwoju firmy w oryginalny sposób. Zapomnij o nudzie, zniecierpliwieniu czy niezadowoleniu: postaw na wyobraźnię i dobrą rozrywkę na poziomie!

Gry integracyjne dla pracowników


Co proponujemy? Organizujemy gry integracyjne dla firm w przeróżnych stylach. Od klasycznych już zabaw dla dorosłych, jak koło fortuny i piłkarzyki stołowe, po znacznie bardziej kreatywną rozrywkę dla pracowników w postaci mega jengi lub byka rodeo. Wyobraź sobie spotkanie w grupie, które zamiast ziewaniem zakończy się podekscytowaniem zespołu! Wystarczy, że opowiesz nam, jak wyobrażasz sobie imprezę firmową, a my zaproponujemy Ci najlepsze rozwiązanie.


Gry integracyjne dla dorosłych w wydaniu Eventino dostępne są w bardzo wielu formatach: możesz zdecydować się na klasyczne spotkanie firmowe, podczas którego grupa weźmie udział w grach zręcznościowych lub logicznych. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby nieco zaszaleć i zagrzać zespół pracowników do prawdziwej rywalizacji, na przykład podczas mega twistera czy zawodów strzeleckich.

Gry scenariuszowe

Weźcie udział w niepowtarzalnej przygodzie, którą zapamiętacie na długo, a przy okazji świetnie się przy tym bawcie! Pomysłów na spotkania integracyjne istnieje mnóstwo, ale tylko ten tak silnie angażuje wszystkich uczestników. Proponujemy gry scenariuszowe dla firm – jednolite historie, które wymagają sprytu, inteligencji, a także kreatywnego myślenia. Rozrywka taka jak ta rozbudza wyobraźnię, wyzwala emocje, a przede wszystkim stanowi świetny sposób na wspólne spędzenie czasu inaczej niż zwykle.

Bubble Football

Nasza agencja eventowa już od wielu lat oferuje szereg usług związanych z organizacją imprez firmowych w bardzo konkurencyjnych cenach. Dużym zainteresowaniem klientów cieszy się gra bubble football, czyli tak zwany bumper ball. Oferujemy wynajem specjalnie przygotowanych boisk do tej rozgrywki, która w Polsce jest coraz bardziej popularna.

Bubble soccer to doskonała forma rozrywki dla pracowników firm chcących się zintegrować oraz zażyć nieco ruchu na świeżym powietrzu. Jeśli cenisz piłkę nożną i chciałbyś spróbować jej w nieco innym wydaniu, bumper ball jest właśnie dla Ciebie!

Bubble soccer – zasady gry

Gra w bubble football (crashball) polega na umieszczeniu zawodników w dmuchanych kulach w taki sposób, by wystawały z nich tylko nogi. Dmuchane kule do piłki nożnej zostały wypełnione powietrzem, co zapewnia bezpieczeństwo podczas zderzenia z innym graczem oraz w czasie upadania na ziemię. Zasady gry w crashball są niemal identyczne, jak w przypadku tradycyjnego footballu, ponieważ celem każdej z drużyn jest strzelenie gola przeciwnikowi. Największą różnicę w porównaniu z tradycyjną piłką nożną w przypadku crashballa stanowi sposób poruszania się. Bumper ball dopuszcza bieganie, skakanie, odbijanie się oraz robienie fikołków. Wszystko to sprawia, że bumper ball może dostarczyć jeszcze więcej emocji i wrażeń niż tradycyjny mecz footbollowy.

Wybrana atrakcja jest dostępna jedynie na terenie miast Poznań, Wrocław, Łódź i Warszawa. Możemy jednak zorganizować piknik, który składa się z wielu atrakcji w dowolnym miejscu w Polsce.

Bubble football – wynajem dmuchanych kul i boiska do crashballa

Nadal tylko nieliczne ośrodki oferują możliwość gry w bubble soccer. Cena za wynajem pola do gry w crashballa jest uzależniona od jego wielkości. Dobrej jakości boisko powinno posiadać sztuczną trawę, ponieważ zapewnia ona idealnie równą nawierzchnię. Wynajmie podlega także sprzęt do soccera. Należy zwrócić uwagę, by dmuchane kule do footballu były czyste oraz dopasowane do wzrostu i postury zawodnika. Wynajmowany przez nas dmuchany bumper ball został wyposażony w specjalne uchwyty umieszczone we wnętrzu. Dzięki temu nie spada on po każdym zderzeniu z innym graczem soccera.

Piłka nożna w kulach – rozrywka dla każdego za niewielką cenę!

Oferowany przez nas dmuchany crashball jest dostępny nie tylko dla pracowników, by umożliwić im wzajemną integrację oraz miłe spędzenie czasu na aktywności fizycznej. Soccer w kulach to również ciekawa propozycja dla dzieci i młodzieży lubiących piłkę nożną, by i oni mogli spróbować swoich sił w takiej odmianie sportu. Każdej rozgrywce bumper balla towarzyszą ogromne emocje
, a przede wszystkim mnóstwo śmiechu po nieudanym dryblingu, zderzeniu się zawodników czy nawet nietrafieniu w piłkę nożną.

Korzystne cenowo boisko do bubble soccer

Oferujemy bardzo niskie ceny za wynajem boiska do gry w piłkę nożną oraz bumper balla. Cały sprzęt, oświetlenie, dmuchane kule oraz wyposażenie sprawiają, że crashball jeszcze nigdy nie był tak emocjonujący, pełen profesjonalizmu i niezapomnianych wrażeń. Zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi propozycjami oraz do wynajęcia naszych boisk footballowych, które są dostępne w bardzo niskich cenach.

Podchody

Gry terenowe sprawiają nam mnóstwo przyjemności także wtedy, gdy przestajemy być dziećmi. Możliwość wykorzystania umiejętności zdobytych przez czas dorastania sprawi, że ta specyficzna zabawa przyniesie jeszcze więcej frajdy. Zorganizuj podchody dla dorosłych, podczas których możesz liczyć na niezapomniane emocje oraz porządną dawkę wrażeń. Wspólnie z ekipą rozwiązuj zagadki, odkrywaj ukryte przedmioty, imponuj zdolnościami, podążaj za wskazówkami i pamiętaj, aby dojść do celu szybciej niż konkurenci!

Laser Tag

Nie rozglądaj się za nowoczesnością – ona już tu jest! W ofercie przygotowaliśmy prawdziwie futurystyczne zabawy, które doskonale nadają się na urodziny dla dziecka, nastolatka lub dorosłego, a także jako możliwość integracji firmowej. Laser tag to przede wszystkim szalona rywalizacja podobna do paintballa tylko nieco mniej bolesna. Kulki z farbą zastąpione zostały tutaj specjalnymi markerami świetlnymi, a zadaniem graczy jest trafienie w czujniki umieszczone na stroju przeciwnika w celu zdobycia punktu.

© 2024 Eventino.pl