Oświetlenie eventowe

Oświetlenie eventowe

Szczegółowy opis


Rampy, reflektory prowadzące, projektory, oślepiacze – bez tych urządzeń oświetlenie eventowe nie może być pełnym. Profesjonalne lampy sceniczne pozwalają zaaranżować przestrzeń estradową, wydzielić w niej strefy dla poszczególnych artystów i wykreować w czasie koncertu wyjątkową atmosferę.

Oświetlenie koncertów z agencją Eventino


W ciągu wielu lat pracy w branży rozrywkowej zdołaliśmy zgromadzić spory zapas wiedzy, doświadczenia i, co najważniejsze, sprzętu niezbędnego do organizacji eventów firmowych, imprez plenerowych oraz koncertów gwiazd małego i wielkiego formatu. Nie boimy się żadnych wyzwań! W zależności od wymagań Klienta możemy przygotować oświetlenie estradowe statyczne lub ruchome. Posiadamy różnorodne lampy sceniczne, w tym rampy, blindery, oprawy typu floodlights i reflektory prowadzące. Nie tylko zbudujemy cały system, ale również pozostaniemy w pobliżu estrady na czas trwania koncertu, gwarantując tym samym kompleksową obsługę techniczną eventu.

Wybrana atrakcja jest dostępna jedynie na terenie miast Poznań, Wrocław, Łódź i Warszawa. Możemy jednak zorganizować piknik, który składa się z wielu atrakcji w dowolnym miejscu w Polsce.

Oświetlenie imprez mniejszych i większych


W naszej agencji eventowej zajmujemy się nie tylko projektowaniem i budową aranżacji estradowych. Wypożyczamy również profesjonalne lampy i projektory na wesela, osiemnastki i inne imprezy okolicznościowe. Z ich pomocą można wykreować przestrzeń do tańczenia, podkreślić urok sali bankietowej czy stworzyć nowoczesne instalacje w ogrodzie. Wszystkie wykorzystywane przez nas urządzenia posiadają aktualne przeglądy techniczne. Przetransportujemy je na miejsce imprezy, zamontujemy, zapewnimy profesjonalną obsługę techniczną na czas trwania wydarzenia, a po jego zakończeniu zajmiemy się demontażem sprzętu.

© 2024 Eventino.pl