Warsztaty dla dzieci i dorosłych

Warsztaty dla dzieci i dorosłych

Szczegółowy opis

Chcesz zapewnić swoim pracownikom niezapomnianą integrację albo nagrodzić ich ciekawym wydarzeniem za dotychczasową pracę? Gwarantujemy, że organizacja warsztatu majsterkowicza, stolarskiego, chemicznego lub artystycznego będzie przyczyną wielu pozytywnych wrażeń, o których jeszcze długo będzie się mówić.

Zamiast więc tworzyć kolejną imprezę taneczną czy bankiet, pozwól nam przygotować kursy i warsztaty kreatywne dla osób zatrudnionych, dostosowane do charakteru Twojej działalności. Co powiesz na zajęcia fizyczne lub chemiczne, robienie lizaków albo karmników? A może wolisz, żeby pracownicy spędzili popołudnie malując lub wypełniając słoik mchem i innymi roślinami tak, by stworzyć własny las? Wszystkie te atrakcje zorganizuje dla Ciebie nasza agencja!

Warsztaty artystyczne dla dorosłych – sposób na odprężenie

Jeśli Twoi pracownicy na co dzień skupiają się na realizacji indywidualnych celów i rzadko mają okazję współpracować, ciekawym pomysłem na spotkanie może być kurs kreatywny, na koniec którego powstanie jedno, grupowe dzieło malarskie. Po pełnym wyzwań tygodniu dorośli będą się świetnie bawić, tworząc pod okiem instruktora wyjątkowy obraz. Dodatkową zaletą, którą posiadają takie warsztaty kreatywne i artystyczne jest również fakt, że powstały przedmiot można powiesić we wspólnej przestrzeni w biurze. Dzięki temu zawsze będzie przypominał pracownikom przyjemnie spędzony czas.

Istnieje również możliwość organizacji warsztatu stolarskiego, na którym każdy dorosły będzie tworzył swój przedmiot indywidualnie, a na koniec zabierze go do domu, gdzie będzie mógł go stale podziwiać.

Oryginalne zajęcia i kursy kreatywne

Nasza agencja zajmuje się organizacją kursów oraz zajęć dla dorosłych, które pozwalają odetchnąć od codziennej pracy. W zależności od Twoich potrzeb możemy stworzyć spotkanie z dziedzin ścisłych lub artystycznych. Nasze atrakcje mogą nawiązywać do działalności firmy poprzez dobór przedmiotu, który stworzą początkujący majsterkowicze lub stolarze. Niezależnie od tematyki organizowanego kursu, dbamy, aby wszyscy zebrani dorośli poczuli się zafascynowani kreatywnymi czy artystycznymi działaniami, które podejmą.

Sztuka pozwala odkryć nieznane dotąd talenty i pobudza w dorosłych dziecięcą wyobraźnię. W wielu firmach tego typu umiejętności przydają się na co dzień, dlatego warto je rozwijać w trakcie kreatywnych spotkań artystycznych organizowanych przez Eventino!

Integracja na nowo, czyli warsztaty malarskie dla firm

To doskonały pomysł na wspólną zabawę dla całego zespołu! W jej trakcie każdy uczestnik nauczy się wyrażania swoich emocji za pomocą pędzla i być może odkryje w sobie prawdziwego artystę! Satysfakcja płynąca z własnoręcznie wykonanych dzieł sztuki będzie bezcenna! Warsztaty malarskie dla dorosłych mogą być dodatkową atrakcją w trakcie wyjazdu integracyjnego, jak i samodzielnym wydarzeniem.

 

Niezapominane warsztaty artystyczne dla dorosłych – tylko z Eventino

Stworzymy dla Twojej firmy niezapomniane kursy malarskie, w trakcie których każdy uczestnik będzie miał możliwość stworzenia unikalnego dzieła. A może wolisz, by wszyscy pracownicy zajęli się komponowaniem jednego obrazu? Nie ma problemu, dostosowujemy się do potrzeb Klienta!

© 2024 Eventino.pl