Symulator motocykla (ścigacza)

Symulator motocykla (ścigacza)

Szczegółowy opis


Dla osób, które pragną spróbować jazdy na dwóch kółkach, lecz niekonieczne chcą od razu wydawać kilka tysięcy złotych na zakup profesjonalnej maszyny, mamy rozwiązanie: symulator motocykla. Cena za wynajem takiego urządzenia jest o wiele niższa niż nabycie prawdziwego ścigacza, choppera czy harleya, a emocje i adrenalina pojawiające się w czasie zabawy równie realne!

Wybrana atrakcja jest dostępna jedynie na terenie miast Poznań, Wrocław, Łódź i Warszawa. Możemy jednak zorganizować piknik, który składa się z wielu atrakcji w dowolnym miejscu w Polsce.

Motor symulator – przejażdżka w warunkach kontrolowanych


Urządzenie z wyglądu przypomina klasycznego ścigacza. Jest wyposażone we wszystkie niezbędne w prawdziwej jeździe podzespoły, jak sprzęgło, skrzynia biegów, hamulec czy manetki gazu. Przy pokonywaniu zakrętów konieczne jest nawet odpowiednie pochylenie ciała! Dzięki temu uczestnik zabawy ma wrażenie, że rzeczywiście mknie po autostradzie czy ściga się na torze. Bezcenne emocje i świetna zabawa dla każdego gwarantowana!

Symulator motocykla – wynajem w Eventino


Organizujesz targi motoryzacyjne? Zbliża się impreza firmowa? A może poszukujesz atrakcji na piknik rodzinny? Wynajmij więc nasz symulator motocykla i zobacz, jaką popularnością będzie się on cieszył zarówno wśród dzieci, jak i dorosłych. W cenę wliczona jest m.in. opieka instruktora w czasie trwania eventu, a także montaż oraz demontaż maszyny.

© 2024 Eventino.pl