Symulator Wheelie Machine

Symulator Wheelie Machine

Szczegółowy opis


Zachwycające akrobacje motocyklowe, utrzymywanie maszyny na 1 kole – do tej pory takie sztuczki były zarezerwowane tylko dla profesjonalnych riderów i osób mających duże doświadczenie w jeździe motocyklem. Symulator „wheelie machine” umożliwia wykonywanie skomplikowanych figur nawet niewprawionym uczestnikom zabawy!

Wybrana atrakcja jest dostępna jedynie na terenie miast Poznań, Wrocław, Łódź i Warszawa. Możemy jednak zorganizować piknik, który składa się z wielu atrakcji w dowolnym miejscu w Polsce.

Symulator jazdy na tylnym kole – przypływ adrenaliny gwarantowany!


„Wheelie machine” to urządzenie naprawdę wyjątkowe, w dodatku rzadko dostępne na wynajem. Gdy tylko pojawia się na różnego rodzaju eventach, od razu budzi niemałą sensację. Każdy uczestnik, który odważy się spróbować postawić motocykl na 1 tylnej oponie, zyskuje aplauz od zgromadzonej publiczności. Ale bez obaw, nad przebiegiem zabawy czuwa doświadczony instruktor dbający o to, by wszystko odbywało się w bezpiecznych warunkach.

Symulator jazdy na 1 kole – teraz także w Eventino!


Urządzenie „wheelie machine” jest tak zbudowane, by nawet niedoświadczone osoby były w stanie postawić motor na tylnej oponie. Na dany znak instruktora wystarczy odkręcić manetkę, a gdy gaz dojdzie do odpowiedniej wartości, nastąpi skok maszyny. Jest to zatem prawdziwa gratka dla osób chcących poczuć przypływ adrenaliny, a jednocześnie nie ryzykować na drodze.

© 2024 Eventino.pl