Koncerty

Koncerty

Szczegółowy opis


Nasza agencja eventowa wie, jak zadbać o dobre samopoczucie uczestników imprez różnego typu. Pomagamy i współtworzymy wydarzenia, które na długo zapadają w pamięci uczestników. Zajmujemy się m.in. organizacją pikników firmowych, rodzinnych oraz festynów, na których bawią się mieszkańcy – dorośli oraz dzieci. Jedną z głównych atrakcji w trakcie tego rodzaju eventów są koncerty plenerowe lokalnych zespołów lub wielkoformatowych gwiazd estrady.

Wybrana atrakcja jest dostępna jedynie na terenie miast Poznań, Wrocław, Łódź i Warszawa. Możemy jednak zorganizować piknik, który składa się z wielu atrakcji w dowolnym miejscu w Polsce.

Koncerty z Eventino


Choć organizacja pikników rodzinnych oraz festynów to niełatwe zadanie, które wymaga od nas maksymalnego zaangażowania, zawsze wywiązujemy się z niego na medal. Cieszy nas niezmiernie fakt, że za naszą sprawą uczestnicy imprez i koncertów plenerowych zapominają o codziennych troskach i mogą się bawić przy wtórach muzyki. Koordynowane przez nas wydarzenia muzyczne są dopracowane w każdym calu – zajmujemy się ustaleniami z wykonawcami, nagłośnieniem oraz montażem sceny i profesjonalnego oświetlenia. Gościom pikniku rodzinnego oraz festynu pozostaje się relaksować, tańczyć i wyśpiewywać kolejne zwrotki piosenek granych przez zespół.

Rozrywka w najlepszym wydaniu


Organizacja festynów oraz pikników rodzinnych to jednak znacznie więcej niż koncerty plenerowe. Jako doświadczeni pracownicy branży eventowej wiemy, że musimy zadbać o różnorodną ofertę. Dlatego na planowanych przez nas wydarzeniach nie może nigdy zabraknąć innych atrakcji. Zachęcamy do kontaktu! Wspólnie ustalimy, jaki rodzaj koncertu plenerowego możemy wspólnie zorganizować oraz jak jeszcze możemy uatrakcyjnić planowane wydarzenie.

Artyści


Trudno wyobrazić sobie jakiekolwiek przyjęcie bez odpowiedniej oprawy muzycznej. Nie zawsze jednak wiemy, gdzie znaleźć takiego artystę lub zespół, który będzie pasował do charakteru eventu oraz wykona utwory z naszego ulubionego repertuaru. I tu właśnie wkraczamy my!

Wybrana atrakcja jest dostępna jedynie na terenie miast Poznań, Wrocław, Łódź i Warszawa. Możemy jednak zorganizować piknik, który składa się z wielu atrakcji w dowolnym miejscu w Polsce.

 

Najlepsi artyści na eventy – tylko u nas!


Ślub, wesele, urodziny, jubileusz, przyjęcie firmowe – bez względu na to, jaki charakter ma mieć uroczystość, znajdziemy takiego solistę lub wirtuoza, który zapewni stosowną oprawę muzyczną. Współpracujemy z licznymi wybitnymi chórzystami, wokalistami, DJ-ami oraz instrumentalistami tworzącymi i wykonującymi zarówno własne kompozycje, jak i kawałki dobrze znane. Znani artyści na imprezy – zapytaj, kto może uświetnić Twoje przyjęcie!

Zespół na imprezę firmową czy kapela na wesele?


Działamy w branży eventowej od wielu lat. W tym czasie zdążyliśmy zbudować liczne kontakty w całym świecie muzycznym, możemy zatem w Twoim imieniu zaangażować zespół, który uświetni każdą uroczystość. Chcesz zatrudnić band jazzowy, kapelę rockową, a może bardziej odpowiedni będzie kwartet skrzypcowy? Nie ma problemu, znajdziemy taką grupę, która jest w stanie dać na Twojej imprezie niezapomniany koncert dowolnej muzyki!

Nagłośnienie estradowe


Każde wydarzenie organizowane dla dużej liczby publiczności, bez względu na to, czy odbywa się ono na sali czy w plenerze, musi być odpowiednio nagłośnione. Tylko z pomocą profesjonalnych urządzeń oraz doświadczonej ekipy potrafiącej dostosować sprzęt techniczny ściśle pod muzykę graną na estradzie w czasie koncertu można uzyskać czysty dźwięk, słyszany przez każdego uczestnika imprezy.

Profesjonalne nagłośnienie estradowe


W Eventino oferujemy nagłośnienie koncertów dowolnego formatu. Znamy się doskonale na obsłudze technicznej imprez – w końcu działamy w branży rozrywkowej już od kilku lat. Wiemy więc, jaki sprzęt zastosować w czasie koncertu na hali widowiskowej, a jaki w trakcie występów na estradzie zbudowanej na świeżym powietrzu. Dysponujemy profesjonalnymi mikrofonami, kolumnami, konsolami, wzmacniaczami, mikserami i innymi akcesoriami niezbędnymi do uzyskania czystego brzmienia i doskonałej jakości dźwięku w każdej sytuacji. Proponujemy wynajem sprzętu, jego transport, montaż oraz demontaż na estradzie oraz pełne wsparcie techniczne.

Wybrana atrakcja jest dostępna jedynie na terenie miast Poznań, Wrocław, Łódź i Warszawa. Możemy jednak zorganizować piknik, który składa się z wielu atrakcji w dowolnym miejscu w Polsce.

Nagłośnienie imprez firmowych i okolicznościowych


Poszukujesz firmy, która dostarczy mikrofony, kolumny, miksery czy profesjonalne konsole DJ-skie na Twoje wesele, osiemnastkę czy bankiet? Nie ma problemu, w Eventino zajmujemy się nie tylko obsługą techniczną koncertów! Niejednokrotnie wynajmowaliśmy nasz sprzęt na różnego rodzaju konferencje, pikniki i imprezy okolicznościowe. Zapewniamy urządzenia wysokiej klasy oraz wsparcie naszych pracowników na czas trwania dowolnego wydarzenia!

Oświetlenie eventowe


Rampy, reflektory prowadzące, projektory, oślepiacze – bez tych urządzeń oświetlenie eventowe nie może być pełnym. Profesjonalne lampy sceniczne pozwalają zaaranżować przestrzeń estradową, wydzielić w niej strefy dla poszczególnych artystów i wykreować w czasie koncertu wyjątkową atmosferę.

Oświetlenie koncertów z agencją Eventino


W ciągu wielu lat pracy w branży rozrywkowej zdołaliśmy zgromadzić spory zapas wiedzy, doświadczenia i, co najważniejsze, sprzętu niezbędnego do organizacji eventów firmowych, imprez plenerowych oraz koncertów gwiazd małego i wielkiego formatu. Nie boimy się żadnych wyzwań! W zależności od wymagań Klienta możemy przygotować oświetlenie estradowe statyczne lub ruchome. Posiadamy różnorodne lampy sceniczne, w tym rampy, blindery, oprawy typu floodlights i reflektory prowadzące. Nie tylko zbudujemy cały system, ale również pozostaniemy w pobliżu estrady na czas trwania koncertu, gwarantując tym samym kompleksową obsługę techniczną eventu.

Wybrana atrakcja jest dostępna jedynie na terenie miast Poznań, Wrocław, Łódź i Warszawa. Możemy jednak zorganizować piknik, który składa się z wielu atrakcji w dowolnym miejscu w Polsce.

Oświetlenie imprez mniejszych i większych


W naszej agencji eventowej zajmujemy się nie tylko projektowaniem i budową aranżacji estradowych. Wypożyczamy również profesjonalne lampy i projektory na wesela, osiemnastki i inne imprezy okolicznościowe. Z ich pomocą można wykreować przestrzeń do tańczenia, podkreślić urok sali bankietowej czy stworzyć nowoczesne instalacje w ogrodzie. Wszystkie wykorzystywane przez nas urządzenia posiadają aktualne przeglądy techniczne. Przetransportujemy je na miejsce imprezy, zamontujemy, zapewnimy profesjonalną obsługę techniczną na czas trwania wydarzenia, a po jego zakończeniu zajmiemy się demontażem sprzętu.

© 2024 Eventino.pl