Wynajem scen i estrad

Wynajem scen i estrad

Szczegółowy opis


Żadne wydarzenie o charakterze rozrywkowym nie może się obyć bez profesjonalnej estrady lub podestu scenicznego. To na nim artyści dają popis swoich umiejętności wokalnych i teatralnych, odbywają się różnego rodzaju konkursy i prezentacje. W Eventino oferujemy wynajem sceny, jej transport oraz montaż i demontaż na wskazanym prze Klienta miejscu.

Budowa scen koncertowych na terenie Polski


Od wielu lat zajmujemy się organizacją imprez i eventów wszelkiego typu. Posiadamy naprawdę bogate zaplecze sprzętowe, dzięki czemu możemy zaoferować kompleksowe usługi z zakresu obsługi technicznej koncertów. Proponujemy zatem wypożyczenie gotowych konstrukcji scenicznych kopertowych, łukowych, a także mobilnych. Mają one regulowaną wysokość, więc bez problemu dopasujemy je do Twoich potrzeb. Możemy zbudować estradę z zadaszeniem lub bez, wyposażoną dodatkowo w podest dla niepełnosprawnych czy schody z barierkami – wybór należy do Ciebie!

Wybrana atrakcja jest dostępna jedynie na terenie miast Poznań, Wrocław, Łódź i Warszawa. Możemy jednak zorganizować piknik, który składa się z wielu atrakcji w dowolnym miejscu w Polsce.

Wynajem estrady na dowolną okazję


Dlaczego warto wybrać właśnie nas? Gdyż posiadamy na wynajem nowoczesne sceny koncertowe w różnych rozmiarach, które regularnie przechodzą przeglądy techniczne. Nie tylko zbudujemy dla Ciebie estradę – na Twoje życzenie zajmiemy się też obsługą techniczną całej imprezy. Oferujemy wynajem i montaż scen koncertowych, nagłośnienia oraz oświetlenia. Po zakończonym evencie nasi pracownicy zdemontują zbudowaną konstrukcję i pozostały sprzęt. Działamy na terenie największych miast w Polsce, w tym m.in. Warszawy, Poznania, Wrocławia, Łodzi czy Katowic.

© 2024 Eventino.pl