Nagłośnienie estradowe

Nagłośnienie estradowe

Szczegółowy opis


Każde wydarzenie organizowane dla dużej liczby publiczności, bez względu na to, czy odbywa się ono na sali czy w plenerze, musi być odpowiednio nagłośnione. Tylko z pomocą profesjonalnych urządzeń oraz doświadczonej ekipy potrafiącej dostosować sprzęt techniczny ściśle pod muzykę graną na estradzie w czasie koncertu można uzyskać czysty dźwięk, słyszany przez każdego uczestnika imprezy.

Profesjonalne nagłośnienie estradowe


W Eventino oferujemy nagłośnienie koncertów dowolnego formatu. Znamy się doskonale na obsłudze technicznej imprez – w końcu działamy w branży rozrywkowej już od kilku lat. Wiemy więc, jaki sprzęt zastosować w czasie koncertu na hali widowiskowej, a jaki w trakcie występów na estradzie zbudowanej na świeżym powietrzu. Dysponujemy profesjonalnymi mikrofonami, kolumnami, konsolami, wzmacniaczami, mikserami i innymi akcesoriami niezbędnymi do uzyskania czystego brzmienia i doskonałej jakości dźwięku w każdej sytuacji. Proponujemy wynajem sprzętu, jego transport, montaż oraz demontaż na estradzie oraz pełne wsparcie techniczne.

Wybrana atrakcja jest dostępna jedynie na terenie miast Poznań, Wrocław, Łódź i Warszawa. Możemy jednak zorganizować piknik, który składa się z wielu atrakcji w dowolnym miejscu w Polsce.

Nagłośnienie imprez firmowych i okolicznościowych


Poszukujesz firmy, która dostarczy mikrofony, kolumny, miksery czy profesjonalne konsole DJ-skie na Twoje wesele, osiemnastkę czy bankiet? Nie ma problemu, w Eventino zajmujemy się nie tylko obsługą techniczną koncertów! Niejednokrotnie wynajmowaliśmy nasz sprzęt na różnego rodzaju konferencje, pikniki i imprezy okolicznościowe. Zapewniamy urządzenia wysokiej klasy oraz wsparcie naszych pracowników na czas trwania dowolnego wydarzenia!

© 2024 Eventino.pl