Paczki świąteczne dla firm

Paczki świąteczne dla firm

Szczegółowy opis

Boże Narodzenie to doskonała okazja na zebranie ze swoim zespołem i zorganizowanie nieco luźniejszego dnia. Jest to wyjątkowy okres nie tylko dla rodziny, ale i Twojego przedsiębiorstwa. Mile widziane są spotkania, rozmowy, a także… kosze i paczki świąteczne zarówno dla pracowników, jak i klientów! W końcu każdy lubi dostawać prezenty. Nawet mały, symboliczny upominek wywoła ogromny uśmiech na twarzy. Eventino przygotowuje doskonałe zestawy – paczki i kosze świąteczne dla firm, które wypełnione są wspaniałymi prezentami i świetnie wyglądają.

Zestawy świąteczne dla firm – co zawierają?

Upominki dla pracowników mogą zawierać nie tylko słodycze (chociaż te są również mile widzialne), ale składać się na przykład z gadżetów firmowych – pendrive, kubek czy notes oznaczony logiem marki to świetny drobny podarunek. Paczki świąteczne dla firm i ich pracowników mogą być również wzbogacone na przykład o wino bądź likier– jest to elegancka forma, szczególnie doskonała na przykład dla zespołu menadżerskiego bądź szefa przedsiębiorstwa. Paczki świąteczne dla pracowników z całą pewnością spotkają się z szerokim zadowoleniem.

Proces zamówienia paczki dla pracowników

Paczki świąteczne to absolutny must have bożonarodzeniowego i wielkanocnego sezonu. Doskonale zdajemy sobie jednak sprawę z postępującego braku czasu – o ile przygotowywanie upominków znakomicie wprowadza w świąteczny nastrój, nie zawsze można znaleźć wolną chwilę na tego typu działania. Wtedy do gry wkraczamy my – profesjonalna agencja eventowa, która zajmie się wszystkim!

Etap I

Jak działamy? Wszystko zaczyna się oczywiście od rozmowy z klientem – ustalamy wówczas orientacyjny budżet i rozmawiamy o wymarzonym efekcie końcowym. To idealny czas, by przekazać nam wszelkie uwagi i dodatkowe informacje, a także nakreślić charakter prac. Na podstawie szczegółowego wywiadu z klientem przygotowujemy kompletną i rozbudowaną ofertę, która zawiera m.in. informacje dotyczące zawartości i wyglądu paczki oraz terminu i miejsca dostarczenia.

Etap II

Pierwszy etap już za nami! Teraz czekamy na Twoją akceptację i wszelkie uwagi – w końcu walczymy o efekt najlepszy z możliwych. Jeżeli nie masz żadnych zastrzeżeń – świetnie, przystępujemy do realizacji zadań! Jeśli zaś chciałbyś coś zmienić w ostatniej chwili – nie ma problemu, wszelkie zmiany wprowadzamy w tempie ekspresowym.

Etap III

Ostatni etap, czyli dostarczenie paczki – wszystko w ustalonym przez Ciebie terminie i miejscu. Teraz pozostaje tylko czekać na uśmiechy zaskoczone współpracowników i celebrować świąteczną atmosferę!

Sprawdź nasze inne atrakcje

Zestawy świąteczne dla klientów – zdobądź ich lojalność

Konsumenci są specyficzną grupą – uwielbiają, kiedy przedsiębiorstwo o nich dba. Ich zaufanie można zyskać właśnie dzięki dostarczaniu upominków, które z całą pewnością będą przez nich mile widziane. Oczywiście trzeba podejść do tego ze zdrowym rozsądkiem. Na tę formę zdobywania lojalności swoich klientów zdecydują się raczej firmy współpracuje z wąskim gronem osób, szczególnie w branży B2B. Wynika to przede wszystkim z kosztów, jakie ponosi się za zakup prezentów.

Zestawy i paczki dla klientów oraz partnerów biznesowych

W dostarczanych przez przedsiębiorców paczkach, jak i zestawach mogą znajdować się różne upominki. W celu zwiększenia ich wartości marketingowej (bo przecież również na tym nam zależy), warto na nie nanieść logo firmy. Kontrahenci, partnerzy biznesowi, a także kluczowi klienci z całą pewnością zachwyceni koszami i podarunkami, chętnie zostaną ambasadorami Twojej marki.

Kosze z owocami i z upominkami

Dla pracowników i klientów przygotowujemy doskonałe upominki, które okażą się wyjątkową niespodzianką z okazji Bożego Narodzenia. Przygotowane przez nas zestawy i kosze można potraktować nie tylko jako drobny prezent, ale także sprawdzony element employer brandingu. Pracownik zmotywowany dzięki podobnym upominkom i działaniom czuje się nie tylko doceniony, ale także dumny z reprezentowania marki.

© 2020 Eventino.pl